Про нас
увійти | реєстрація

Андрій Романович: "Єлизавета Рубан "втікла" в Азербайджан"

категорія: Волейбол | дата: 14 08 2012 | переглядів: 1371
Андрій Романович:

Головний тренер тернопільської Галичанки-ТНЕУ Андрій Романович в інтерв’ю прес-службі ФВУ розповідає про зміни у команді напередодні нового волейбольного сезону.

— Команду покинули три гравці: основна зв’язуюча Тетяна Хилюк перейшла в Хімік, до Казахстану поїхала друга за досвідом волейболістка минулорічного складу Юлія Лонюк, за допомогою нашого відомого тренера Віктора Перебийноса "втікла" в Азербайджан одна з найталановитіших волейболісток країни Єлизавета Рубан. Як би він не відхрещувався, без нього тут явно не обійшлося. Крім того, по тому ж шляху прослідували двоє дівчаток із Вінниці, і ще одну волейболістку із Запоріжжя Олену Харченко. Можна казати, що для українського волейболу вони вже втрачені. При тому, що вони мають блискавичні перспективи в майбутньому. Виходили представники азербайджанського волейболу й на батьків інших дівчаток — Яни Дорошенко, Катерини Дудник, але вони залишилися.

— Як пройде підготовка Галичанки-ТНЕУ до сезону, адже ви зайняті на зборах національної збірної?

— У мене досвідчений помічник Іван Вовчанський — заслужений тренер України. Він працює по розробленому плану. Ми розпочали підготовку 10 липня. Перший збір пройшов в Болгарії — дякувати керівництву нашого ВИШу. Цей збір тривав 10 днів. Тепер готуємося у Тернополі. Після втрати трьох волейболісток, звісно, награватимемо новий склад.

— Будуть новачки в команді?

— Ми повернули до команди зв’язуючу Настю Ткаченко, яка знаходилася в оренді в чернігівському Педуніверситеті-ШВСМ. А якщо будуть нові волейболістки, то вони будуть з когорти молодих. Є й свої вихованки, яких підключатимемо.

— Чи плануєте участь у якісь турнірах?

— У нас чимало навчальної роботи, і якщо гратимемо, то це будуть контрольні матчі – турніри навряд чи.

— На зборах національної збірної присутня 16-річна гравчиня Галичанки-ТНЕУ Олександра Биценко…

— Завдяки неабиякому прогресу, якого вона досягла за минулий сезон, вона вже потрапила в список кандидатів в збірну. Вважаю, що талановитих волейболісток, навіть і зовсім юного віку, треба залучати до збірної, щоб вони швидше зростали в ігровому плані. Згідно статистиці, Саша була однією з найкращих в своєму амплуа гравців чемпіонату. На мій приклад, вона найперспективніший молодий гравець третьої зони в Україні, а талант необхідно рухати вперед.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook