Про нас
увійти

Хокеїсти з трьох областей розіграли у Тернополі "Кубок Подолян"

категорія: Командні види | дата: 13 04 2015
Хокеїсти з трьох областей розіграли у Тернополі

Переможцем традиційного хокейного турніру "Кубок Подолян-2015" стали господарі змагань — хокейний клуб Подоляни.

Турнір за традицією відбувся на єдиній в Тернополі льодовій арені "Ескімос", що у торгово-розважальному комплексі "Подоляни". Участь у хокейних баталіях цьогоріч взяли 4 команди. Тернопіль представили Подоляни та Галицькі Ведмеді. Також на турнір завітали чемпіони Хмельниччини – ХК Легіонер та одні з лідерів чемпіонату Львівщини – Броди.

За регламентом команди розпочали турнір зі стадії півфіналів. Відтак, переможці виходили до фіналу, а ті, що програли – боролися між собою за бронзові медалі. У першому півфіналі Подоляни доволі впевнено розібралися із Легіонером – 4:0. А Галицькі Ведмеді у над напруженому поєдинку мінімально поступились Бродам 3:4.

На жаль, зачіпитися за бронзові медалі Галицьким Ведмедям не вдалося. Ведучи у рахунку 0:4, тернополяни у підсумку поступилися хмельничанам 5:4. Зате сповна потішили місцеву публіку господарі. Подоляни у фіналі впевнено розібралися з Бродами 8:4 та одягнули на себе золоті медалі!

До слова, кращим бомбардиром "Кубка Подолян-2015" став студент педуніверситету та гравець Подолян Ігор Вайшле.

Склад команди-переможців: Віктор Мізюк, Олег Медоєв (капітан), Андрій Музика, Максим Ліхненко, Ігор Вайшле, Леонід Шило (старший тренер), Кирило Герасименко, Сергій Мурин, Андрій Глухий, Михайло Крупа, Микола Дума, Олександр Храпко.

Джерело: 20 хвилин

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook