Про нас
увійти

На київських пісках тернопільські регбісти взяли "бронзу" (ВІДЕО)

категорія: Командні види | дата: 03 07 2014
На київських пісках тернопільські регбісти взяли

Спека та глибокий пісок не завадили тернопільським регбістам з команди Терен вибороти нагороди традиційного турніру з пляжного регбі у столиці. Через помилку судді наші земляки не зуміли вийти до фінал, але своїм виступом вони задоволені.

— При певних обставинах ми могли і виграти цей турнір, — каже капітан регбійного клубу Терен Володимир Крутовський. — Проте здобули "бронзу" і ми задоволені.

Тернопільський Терен 28 червня взяв участь у традиційному турнірі з пляжного регбі, що відбувався у київському Гідропарку. Наша команда виступила достойно, завоювавши бронзові нагороди у боротьбі з серйозними опонентами.

— Усі наші суперники представляли різні чемпіонати України, — каже Володимир Крутовський. — Тож це не просто команди, які зібралися пограти у регбі. Вони дійсно змагаються на Всеукраїнському рівні.

За словами капітана РК Терен, у турнірі взяли участь 10 команд — 8 київських, команда з Ірпіня і Терен. Для цього турніру — це рекорд з кількості учасників. Приміром минуло річ, у змаганнях взяли участь 8 колективів.

— Раніше на ці змагання приїздили навіть команди з Москви та Санкт-Петербурга, — додає Володимир Крутовський. — Проте цього разу основна маса учасників були саме київські команди. Усі команди розділили на дві групи. Ми свою групу виграли і вийшли до півфіналу з першого місця.

Оскільки судді турніру теж представляли Київ, то й лояльніше вони ставилися до своїх земляків. Помилка судді коштувала нашому Терену місця у фіналі.

— У півфіналі нам довелося грати додатковий тайм, адже в основний час була нічия, — пригадує капітан Терена. — За правилами в овертаймі грають до вдалої спроби. Хто перший занесе м'яч за лінію — той і переміг. Одну зі своїх спроб ми реалізували, але арбітри чомусь не зарахували її. Згодом суперникам вдалося те ж саме і вони перемогли.

За словами Володимира Крутовського, у поєдинку за 3-4 місце тернополяни зустрілися із ветеранською командою.

— Наші суперники чотири рази вигравали цей традиційний турнір, — каже він. — Проте цього разу ми їх зупинили, перемігши 3:1 і завоювавши бронзові нагороди.

Регбіст пригадує, що грати на піску було дуже важко. Дошкуляла командам і спека.

— За правилами пляжного регбі на майданчику грають 5 на 5, — пояснює Володимир Крутовський. — Наша команда до Києва привезла лише 7 спортсменів. Відтак, замін було лише дві. Водночас місцеві команди могли собі дозволити міняти увесь склад. Тож нам довелося непросто, але усі наші хлопці досвідчені і зіграли добре.

Протистояли тернополянам на "київських пісках" декілька доволі цікавих команд.

— Було цікаво поспостерігати за суперниками, — додає Володимир Крутовський. — Одна з команд була складена із вихованців дитячого інтернату. Були ветерани. А одні із учасників перед матчами усім складом виконували молитву.

Попереду у тернопільських регбістів — фінал чемпіонату України з регбі-7, куди наші земляки пробилися нещодавно.

— Поки ми не знаємо коли і де пройде фінальна частина, — каже Володимир Крутовський. — Проте ми готуємося взяти участь у змаганнях. Сподіваємося на підтримку міської влади, яка минулого року вже допомагала нам фінансово для виїзду на фінал.

За матеріалами 20 хвилин

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook