Терен програв хмельничанам і готується до турніру з пляжного регбі
![Терен програв хмельничанам і готується до турніру з пляжного регбі](http://sports.te.ua/upload/news/6c49e89ae34ea67905153c781d64c17e538326b8ecbe8.jpg)
Тернопільський регбійний клуб Терен зазнав домашньої поразки від хмельницького Оболонь-Університету у рамках чемпіонату України з регбі-15 (підгрупа Захід).
Тернополяни поступилися більш досвідченим та майстернішим сусідам з рахунком (7:105).
— Нашій команді дуже важко даються матчі з регбі-15, адже бракує гравців. Крім цього Терен вже давно переживає фінансові негаразди й існує лише на ентузіазмі гравців команди. Більш успішно ми виступаємо у регбі-7. Також плануємо взяти участь у турнірі з пляжного регбі, що незабаром пройде у Києві. — прокоментував результат матчу капітан і тренер РК Терен Володимир Крутовський.
sports.te.ua