Про нас
увійти

Ternopil Hockey Classic: багато хокею, конкурсів та призів (ВІДЕО)

категорія: Командні види | дата: 04 02 2014
Ternopil Hockey Classic: багато хокею, конкурсів та призів (ВІДЕО)

Другий чемпіонат з хокею на озері Ternopil Hockey Classic — принесе глядачам чимале задоволення. В цьому переконували організатори спортивного дійства 4 лютого під час прес-конференції у міській раді.

Після успішного проведення Ternopil Hockey Classic у 2013-му році, чемпіонат вдруге відбудеться у Тернополі — 8 та 9 лютого. Підготовка до змагань триває повним ходом.

— Турнір Ternopil Hockey Classic стає вже традиційним для нашого міста. Другий рік поспіль чемпіонат проведуть на озері, — говорить начальник управління сім'ї, молоді та спорту міськради Микола Круть. —Нам приємно, що команд стало більше, а отже і розширилася географія учасників. Ми мали позитивні відгуки про минулий чемпіонат, а тому учасники знову висловили бажання приїхати у Тернопіль знову.

Один із організаторів Ternopil Hockey Classic Георгій Хвічія-Дуве пригадав історію започаткування цього чемпіонату у Тернополі.

— Свого часу я шукав в інтернеті інформацію щодо розвитку та популяризації хокею і натрапив на американський сайт. Там дуже яскраво було описано, як на 25-ти майданчиках а Америці грають порядка 150-ти команд. Маючи у місті таке озеро, ми одразу ж "загорілися" ідеєю провести щось подібне у нас. Щось таке, яке б могло допомогти у розвитку хокею в місті.

Всією командою ми спробували зіграти таким чином, без воріт, з мінімальною кількістю амуніції. Згодом наша ініціативна група цю ідею почала активно розвивати. Два роки тому ми провели такі змагання для дітей. А вже минулого року у нас були дитячий і дорослий чемпіонати. Дуже багато зусиль і часу у нас йшло на те, щоб лише підтримувати ці майданчики в належному стані.

Цього року ми хотіли запросити 24 команди, адже наші змагання здатні прийняти таку кількість учасників. Але через певні причини, можливо, стільки команд зібрати не вдасться. Однозначно буде 16 команд і ще очікуємо відповіді від кількох команд. Тобто остаточна кількість учасників Ternopil Hockey Classic ще невідома.

Ще один організатор чемпіонату Сергій Мамаєв зазначає, що глядачі отримають чимале задоволення від побаченого.

— Той факт, що ми вже вдруге проведемо наш чемпіонат свідчить про те, що це ідея не одинична, а вона втілюється на багато років, — говорить пан Сергій. — Минулого року команд-гостей Тернополя було лише 4, а тепер — це 9 команд. Власне і рівень самого хокею теж зросте. Хоча ми не запрошуємо професійні команди, а лише аматорські, але ті хто завітає до нас безумовно покажуть високий рівень хокею. Тому глядачі отримають багато задоволення. У нас будуть різноманітні конкурси не лише для учасників чемпіонату, але і для глядачів, які завітають на це дійство.

Неабияку увагу організатори приділяють безпеці під час проведення змагань. Особливо це стосується глядачів.

— Ми розглядали кілька варіантів проведення цьогорічного чемпіонату. Була ідея провести його на території навколо острівця "Чайка". Але, замірявши товщину льоду, яка складала 10 сантиметрів, ми відмовилися від цього варіанту. Тож змагання пройдуть там, де і минулого року — навпроти причалу, де товщина льоду складає 20 сантиметрів. Заради повної безпеки глядачів, цього року будуть певні обмеження. На льоду зможуть перебувати лише хокеїсти, волонтери та організатори. А глядачі зможуть спостерігати за подіями з берега, — сказав Сергій Мамаєв.

Станом на 4 лютого організатори підготувати 4 майданчики розміром 40 на 20 метрів.

— Два з майданчиків вже повністю готові до турніру, — зазначає Сергій Мамаєв. — Також ми плануємо облаштувати і п'ятий майданчик. На ньому зможуть кататися на ковзанах усі охочі.

Переможцю Ternopil Hockey Classic вручать перехідний кубок, виготовлений із дерева. Організатори також підготували ще чимало призів.

— Минулорічні переможці чемпіонату привезуть кубок сюди, — розповідає Георгій Хвічія-Дуве. — Наш спонсор цього року виготовив ще 4 кубки. Один з них буде вручений переможцям першого чемпіонату. Ще три — цьогорічним призерам. Також будуть у нас дерев'яні медалі.

У бюджеті Ternopil Hockey Classic розрахували також призові для учасників.

— Переможець отримає 1500 гривень, срібний призер — 1000 і за третє місце передбачено 500 гривень, — додає Сергій Мамаєв. — У другий день змагань ми плануємо провести також конкурси на хокейні навички. Команда-переможець теж отримає цінні призи, серед яких буде і хокейна амуніція.

Нагадаємо, що змагання хокей на озері — це різновид класичного хокею. Команди грають без воротарів, а воротами служать спеціальні конструкції. Відсутні у такому варіанті хокею і борти, а силова боротьба хокеїстів зведена до мінімуму. Першим переможцем Ternopil Hockey Classic у 2013-му стала київська команда Лєдокол, яка у фіналі перемогла тернопільські Подоляни-1.

sports.te.ua

sports.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook