Про нас
увійти

Капітан РК Терен: "Білоруси та росіяни вразили нас своїми габаритами"

категорія: Командні види | дата: 06 11 2013
Капітан РК Терен:

Збірна тернопільських та івано-франківських регбістів стала переможцем товариського турніру у Білорусі — "Кубок Скорини". Такі змагання відбулися у сусідній країні 2-3 листопада і завершилися абсолютною перемогою української команди. Наші земляки виграли обидва матчі.

— Команду складали 11 гравців франківського Роланду та шістка регбістів Терену, — каже капітан тернопільської команди Володимир Крутовський. — Нашими суперниками були команди з Росії — Варяг та мінські Вепри — господарі турніру.

За словами регбіста, наша команда провела у дорозі аж 14 годин. Втім, одразу ж після приїзду українцям довелося вийти на поле проти російських суперників.

— Нам буквально дали 15 хвилин для розминки і все — у бій, — ділитсья враженнями тернополянин. — Ми побачили, що суперники дуже атлетичні, потужні та переважають нас за габаритами. Проте вже на перших хвилинах ми занесли м'яч у їхню залікову зону. Згодом, через власну помилку, пропустили. Проте до кінця гри ми впевнено обіграли росіян 55:18.

Наступного дня збірна Роланд-Терен зустрічалася із господарями — білоруськими Вепрами. Ця команда, як пояснює Володимир Крутовський, є переможцем місцевого чемпіонату. Вепри одні із засновників цього виду спорту у Білорусі. І саме на базі цієї команди незабаром сформують збірну країни.

— Білоруси теж нас вразили своїми габаритами, — пригадує чоловік. — Перші десять хвилин гри ми просто "рубалися" з ними і стримували їхні атаки. Згодом ми повністю переважали, використавши сильні сторони — гру руками та швидкість. Спроби білорусам заносили одну за одною і, врешті, перемогли їх із розгромом — 55:0.

За словами Володимира Крутовського, наша команда мала лише двох гравців на заміні. Тому випробувати свої сили та набратися досвіду змогли ще молоді українські регбісти.

— Звісно, що приємно перемагати, а з розгромними рахунками й поготів, — додає співрозмовник. — Тому враження лише хороші. Ми побачили рівень інших команд та показали себе. Тепер знаємо, що аматорський чемпіонат України в дечому навіть сильніший за наших сусідів.

Регбіст каже, що в Росії та Білорусі ставлення до регбі зокрема краще, ніж у нашій країні.

— Ми їздили на турнір за власні кошти, — каже Володимир Крутовський. — Приміром, росіяни мали власний автобус. Звісно, що зарплату команді не платять, але бодай усім необхідним забезпечують.

Джерело: 20 хвилин

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook