Регбійний клуб Терен без замін відіграв поєдинок у Івано-Франківську

категорія: Командні види | дата: 15 10 2013

13 жовтня, завдяки підтримці компанії "Сакура Плюс", тернопільська регбійна команда провела матч з івано-франківським Роландом. Команди зустрілися у рамках неофіційного чемпіонату Західної України з регбі-15.

Попри поразку з рахунком (38:6), тренер та капітан Терена Володимир Крутовський не розчарований таким результатом. Команді довелося грати без замін, а для чотирьох гравців Терена матч у Івано-Франківську був дебютним.

— В силу різних обставин ми поїхали на гру в ослабленому і не повністю укомплектованому складі, — розповідає Володимир Крутовський. — Довелося грати без жодної заміни, адже на гру вирушили лише 15 регбістів. А чотири гравці з складу і взагалі вперше вийшли на гру. Я не настільки переживав за результат, як за гру дебютантів. На здивування місцевої публіки, з перших хвилин матчу наша команда почала атакувати і ледве не відкрила рахунок в матчі, але не вистачило кількох сантиметрів.

Господарі перевели гру в центр поля, скористались помилкою Терена і поклали результативну спробу. Загалом гра проходила за рівної боротьби. Терену, щоб добитись успіху, не вистачало кількох метрів, або давались взнаки помилки при передачах і ловлі м'яча. Семе тому досвідченіший суперник користувався нашими помилками і заніс ще три спроби.

Били кілька штрафних, один з яких — вдалий. В другому таймі Терен став ще активнішим. Ми затисли суперника в його 22-х метрах і, я вважаю, лише брак досвіду і мала кількість ігор завадила реалізувати свою територіальну перевагу. Роланд зробив 5-ть замін і отримав перевагу свіжих гравців. На жаль, в Терена замін не було.

Хочу сказати, що команда Терен досить достойно зіграла з РК Роланд, цьогорічним чемпіоном Вищої ліги з регбі-7. Навіть при таких розкладах команда стає зріліша, сильніша, обростає новими гравцями, яких сама знаходить і виховує. Хоча рахунок (38:6), але за поразку нам не соромно.