Про нас
увійти

РК Терен розпочинає друге коло чемпіонату Західної України з регбі-15

категорія: Командні види | дата: 12 10 2013
РК Терен розпочинає друге коло чемпіонату Західної України з регбі-15

13 жовтня в Івано-Франківську розпочинається друге коло товариського чемпіонату Західної України з регбі-15. 

О 13:10 місцевий РК Роланд гратиме із тернопільською командою Терен. Зазначений матч пройде також в рамках підготовки до товариського міжнародного турнуру, який пройде 2-3 листопада у Мінську, участь в якому запланував регбійний клуб Роланд разом із кращими гравцями тернопільської команди, об’єднавши свої зусилля.

Попередній поєдинок між цими командами відбувся в червні 2013 року у Тернополі, в якому перемогу святкували більш досвідчені регбісти з Івано-Франківська, (8:63).

Також варто зауважити, що фінансова ситуація у тернопільської команди досить таки погана, проте кошти на виїзд на матч із Роландом знайшлися завдяки допомозі фірми "Сакура Плюс".

— Ми, всі, гравці і небайдужі люди до тернопільського регбі, щиро вдячні ТОВ "Сакура Плюс" в особі директора Петра Сергійовича Лукашова за надання допомоги і можливості виїхати на поєдинок між нашою та франківською  командами. Ця гра дуже важлива для нас, так як нам для розвитку необхідні регулярні поєдинки. Крім цього ця гра є важливою в рамках підготовки до міжнародного турніру, який пройде на початку листопада у Білорусії, — розповів Володимир Курило, один із засновників регбійної команди Терен.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook