Про нас
увійти

Чи не пора навести порядок у тернопільському спорті?

категорія: Командні види | дата: 09 10 2013
Чи не пора навести порядок у тернопільському спорті?

До нас звернувся спортивний оглядач Сергій Васильчук, який обурюється прецедентом під час фіналу Вищої ліги з регбі-7 серед жінок, що відбувся у Кременці минулого тижня.

Пан Сергій став очевидцем скандальної ситуації пов'язаної із командою ТНЕУ-2, яку чомусь приписали до тернопільської ДЮСШ-Спартак, а Сергій Колісник призначив себе тренером команди. Спортсменки не сприймали пана Колісника, який ніколи не мав відношення до команди.

Сергій Васильчук зазначає, що було досить дивно дивитись, як команда знайомиться з тренером безпосередньо на турнірі. І хоча назва в кінцевому протоколі була зміненна, ситуація наводить на роздуми. Адже до цього Сергій Колісник начебто нічого спільного з ТНЕУ не мав та тренером там не був.

Оглядач запитує у відповідальних структур, чи не пора навести порядок у тернопільському спорті?

"Я уважно слідкую за розвитком регбі в Тернопільській області, а також був свідком змагань з жіночого регбі у Кременці. Жодного разу мені не довелося чути чи бачити пана Сергія Колісника біля жіночої команди з регбі. Але, як виявилося, він призначив себе тренером другої команди ТНЕУ.

Поспілкувавшись безпосередньо з учасниками та очевидцями гри, я дізнався, що пан Колісник ніколи не мав відношення до цієї команди. Гравці не признають його, як тренера. Логічно, що у мене виникли думки: хто у нас займається підставами?. ТНЕУ тепер може потрапити в епіцентр чергового скандалу, але вже з підставами тренерів.

Чи не пора навести порядок у тернопільському спорті? Але хто цим займеться, якщо підстави робить голова Федерації регбі Тернопільщини? Чому команда ТНЕУ-2 на цих змаганнях мала приписку до ДЮСШ, якщо ні у протоколі змагань, ні пофакту вони не мають відношення до юнацького спорту?" — йдеться у повідомленні Сергія Васильчука.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook