Про нас
увійти | реєстрація

Чи не пора навести порядок у тернопільському спорті?

категорія: Командні види | дата: 09 10 2013 | переглядів: 1408
Чи не пора навести порядок у тернопільському спорті?

До нас звернувся спортивний оглядач Сергій Васильчук, який обурюється прецедентом під час фіналу Вищої ліги з регбі-7 серед жінок, що відбувся у Кременці минулого тижня.

Пан Сергій став очевидцем скандальної ситуації пов'язаної із командою ТНЕУ-2, яку чомусь приписали до тернопільської ДЮСШ-Спартак, а Сергій Колісник призначив себе тренером команди. Спортсменки не сприймали пана Колісника, який ніколи не мав відношення до команди.

Сергій Васильчук зазначає, що було досить дивно дивитись, як команда знайомиться з тренером безпосередньо на турнірі. І хоча назва в кінцевому протоколі була зміненна, ситуація наводить на роздуми. Адже до цього Сергій Колісник начебто нічого спільного з ТНЕУ не мав та тренером там не був.

Оглядач запитує у відповідальних структур, чи не пора навести порядок у тернопільському спорті?

"Я уважно слідкую за розвитком регбі в Тернопільській області, а також був свідком змагань з жіночого регбі у Кременці. Жодного разу мені не довелося чути чи бачити пана Сергія Колісника біля жіночої команди з регбі. Але, як виявилося, він призначив себе тренером другої команди ТНЕУ.

Поспілкувавшись безпосередньо з учасниками та очевидцями гри, я дізнався, що пан Колісник ніколи не мав відношення до цієї команди. Гравці не признають його, як тренера. Логічно, що у мене виникли думки: хто у нас займається підставами?. ТНЕУ тепер може потрапити в епіцентр чергового скандалу, але вже з підставами тренерів.

Чи не пора навести порядок у тернопільському спорті? Але хто цим займеться, якщо підстави робить голова Федерації регбі Тернопільщини? Чому команда ТНЕУ-2 на цих змаганнях мала приписку до ДЮСШ, якщо ні у протоколі змагань, ні пофакту вони не мають відношення до юнацького спорту?" — йдеться у повідомленні Сергія Васильчука.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
Нива Тернопіль
Коментарі
10-10-2013 00:08:30
irina
Працівникам сайту "Спорт Тернопільщини" та невідомому спортивному оглядачу Сергію Васильчуку. Чи може людина, яка не має жодного уявлення про схему організації та проведення змагань з регбі-7, про статус тренера та статус судді робити висновки про роль та участь у змаганнях тих чи інших їх учасників та звинувачувати у підставках офіційних представників ФРТО та ФРУ? Команда ТНЕУ-2 носить назву "Тернопільські панянки". Ця команда та друга команда ТНЕУ-1 "Універ" ніякого відношення до Тернопільської міської ДЮСШ "Спартак" не мають. В Чемпіонаті України з регбі -7 серед жіночих команд Вищої ліги приймала участь від ФСТ "Спартак" команда КДЮСШ "Чемпіон" м. Київ. Команда "Універ" (ТНЕУ-1)створена у вересні 2011 року за сприянням ректора Юрія С.І., зав.кафедри фізичної культури і спорту Цикваса Р.С. та Президента Федерації регбі Тернопільської області (ФРТО) Колесника С.Є. Команду "Універ" (ТНЕУ-1) з вересня 2011 року по вересень 2012 року тренував штатний тернер ТНЕУ Мазуренко Ю.С. і на громадських засадах тренер вищої категорії з регбі Колесник С.Є. та єдиний сертифікований тренер (курси в м.Києві та сертифікат жіночого регбі від 24.09.2011р.) Шостак В.В. Команда "Тернопільські панянки" (ТНЕУ-2) була створена після вересня 2012р. і Колесник С.Є. та Шостак В.В. ніякого відношення до цієї команди не мають. На другий етап Чемпіонату України з регбі-7 в м.Кременці 4 жовтня 2013 року суддя національної категорії Колесник С.Є. був призначений Федерацією регбі України суддею. З 10 проведених ігор Колесник С.Є. відсудив 5, з них 3 суддею в полі і 2 - боковим суддею. Колесник С.Є. як суддя за статусом не мав права і не вмішувався в процес виступу команд. Єдиним представником і тренером команд ТНЕУ був Мазуренко Ю.С. Просимо автора статті і Васильчука ОБОВ,ЯЗКОВО (!) зв,язатися по телефону 067-966-4323 з Президентом ФРТО Колесником Сергієм Євгеновичем для пояснення опублікованої брехні і звинувачень та для публікації спростування. В іншому випадку ми вимушені будемо звернутися до суду. Секретар ФРТО Кушнір Ірина.
10-10-2013 21:09:40
MAANON
Повний бред... Федерація регбі Тернопільської області не має нічого спільного ні з ТНЕУ, ні з будь-якою іншою регбійною спільнотою Тернополя. Це окрема організація, членами якої є декілька людей, а зі всіма решта- вона ніяк не звязана. Окрім того у ФРТО навіть своєї команди не має. Тому пан Колісник С.Е. не май повноважень повідношенню до жодної команди, окрм ДЮСШ Спартак.
Гість не може залишати коментарі  Залогінитись   Зараєструватись
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: