Завтра у Тернополі — день регбі
![Завтра у Тернополі — день регбі](http://sports.te.ua/upload/news/5ffc5c30057f8cde0f65ab0e396ee19252303314f35e4.jpg)
12 вересня в приміщенні Тернопільської обласної ради (каб.532), вул. Грушевського, 8, об 11:30 відбудеться прес-конференція щодо розвититку та популяризації регбі, як виду спорту на Тернопіллі.
В прес-конференції візьмуть участь: Голова Федерації регбі України Владислав Булгаков, виконавчий Директор Федерації регбі України — Гула Олександр, регбіст-депутат Тернопільської обласної ради — Степан Барна, президент Тернопільського регбійного клубу ТЕРЕН — Володимир Крутовський.
Крім того повідомляємо, що о 14:00 в залі засідань Тернопільської міської ради пройде презентація соціального проекту для дітей з регбі-5, який успішно втілений в Одеській області.