Про нас
увійти

У Тернополі провели зимовий Кубок з регбі-7

категорія: Командні види | дата: 03 03 2020
У Тернополі провели зимовий Кубок з регбі-7

Відкритий зимовий Кубок Тернопільської області з регбі-7 відбувся 29 лютого на майданчику зі штучним покриттям у парку "Топільче", повідомляє 20 хвилин.

Востаннє зимові змагання з регбі у Тернополі відбувалися декілька років тому. Тоді змагались чоловічі команди у регбі-15. Цьогоріч учасників було набагато більше, а на майданчик вийшли жіночі та дитячі команди.

- Традиційно зимове регбі проводять на снігу, але через погоду нам довелося змагатись на синтетичному полі, - пояснює граючий тренер тернопільської команди "Терен" Володимир Крутовський. – Попри те, що майданчик нестандартних розмірів, але нам вдалося провести видовищні поєдинки.

У змаганнях серед чоловіків участь взяли сім команд. Перемогу у підсумку здобули регбісти з Рівного. Тернопільський "Терен" виборов "срібло". А гості з Івано-Франківська – "бронзу".

Жіночі баталії завершилися цілком заслуженою перемогою тернопільських дівчат з команди "Універ-ТНЕУ". Друге та третє місця посіли спортсменки з Івано-Франківська та Кременця, відповідно.

Чотири команди змагались у дитячому регбі. Тут перемогу отримали івано-франківці, другими стали рівняни, а третіми – тернополяни з команди "Юний Терен".

- Дані змагання стали одним із перших етапів підготовки до офіційного змагального сезону, - каже Володимир Крутовський. – Наша доросла команда "Терен" цьогоріч планує змагатись у Суперлізі з регбіліг. Але тепер плануємо виступати єдиною командою. Адже у 2019-му ми змагались у об'єднаній команді з Рівним. Можливо, запросимо до складу регбістів з Кременця, щоб разом представляти нашу область. Цього року у Суперлізі візьмуть участь шість команд, яких розділять на дві підгрупи – Західну та Східну. У групі змагатимемось з командами Рівного та Львова. Перший тур запланований на 25 квітня. Вдома прийматимемо львів'ян.

Крім участі у змаганнях з регбіліг, "теренівці" заявились до участі у чемпіонаті України з регбі-7. За словами Володимира Крутовського, у 2020-му році у ньому братимуть участь 20 команд. По регіональному принциму їх розділять на чотири підгрупи. Команди, що посядуть перше та друге місця - пройдуть у фінальну частину.

- Наразі регулярно тренуємося у фізкультурно-оздоровчому комплексі ТНЕУ, - додає регбіст. – Якщо дозволяє погода, то щосуботи виходимо на вуличні заняття.

У чемпіонаті України з регбіліг та регбі-юніор братиме участь і команда "Юний-Терен", яка складається із дітей 2008 та 2009 років народження. Юні регбісти тренуються у обласній дитячо-юнацькій спортшколі з літніх видів спорту.

Щодо жіночого регбі, то команда "Універ-ТНЕУ" має наміри виступати у Вищій лізі.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook