Про нас
увійти

У перші дні лютого на Тернопільському ставі змагатимуться хокеїсти з усієї України

категорія: Командні види | дата: 03 12 2019
У перші дні лютого на Тернопільському ставі змагатимуться хокеїсти з усієї України
Протягом 1-2 лютого у Тернополі планують провести грандіозні змагання з хокею на озері "Ternopil Hockey Classic", під час яких за головний кубок боротимуться команди з різних міст України.

Як розповів один із організаторів змагань Георгій Хвічія-Дуве, турнір із хокею вже став традиційним для Тернополя, адже на міському ставі відбудеться вп’яте. Важливо, що із кожним роком команд-учасників стає більше.

—  Очікуємо, що позмагатися до нас завітає 24 команди. Якщо вдасться заручитися підтримкою важливого спонсора, кількість команд-учасників зросте до 50. Всі команди ми розподілимо по трьох дивізіонах. Учасники матимуть можливість самостійно обрати дивізіон, залежно від рівня власних можливостей у грі. Тобто можна буде грати з сильними командами, середнього рівня гри чи початківцями. Ми хочемо, щоби протягом двох днів команди із кожного дивізіону зіграли на повну силу, незважаючи на власний рівень складності. Сподіваємося, глядачі побачать під час гри неабиякий азарт та жагу до перемоги. Якщо роками раніше між собою змагалися команди різного рівня підготовки, то тепер ми вирішили трішки зрівняти можливості. В підсумку змагань організатори, звичайно ж, нагородять кращих гравців, буде визначено і найкращу команду в конкурсі «Супернавички». Нагородження також проводитиметься в кожному дивізіоні, а учасники отримають головні кубки, а також пам’ятні подарунки, грамоти та медалі, — повідомив Георгій Хвічія-Дуве.

Організатор додав, що в попередні роки змагання мали непоганий успіх у Тернополі, що стимулює учасників проводити турнір і надалі задля розвитку й популяризації хокею.

Нагадаємо, що змагання хокей на озері — це різновид класичного хокею. Команди грають без воротарів, а воротами служать спеціальні конструкції. Відсутні у такому варіанті хокею і борти, а силова боротьба хокеїстів зведена до мінімуму.

Джерело: Тернополяни

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook