ХК "Подоляни" зайняли четверте місце відкритого чемпіонату Хмельницької області з хокею

категорія: Командні види | дата: 12 03 2018

10 березня, у фінальній грі за третє місце відкритої першості хокею з шайбою зійшлися хмельницький "Прайд" та тернопільські "Подоляни". Вже в дебюті гри хмельничани вийшли вперед зусиллями Лобановського.

У середині тайму тернополяни зрівняли рахунок, закинувши шайбу у відповідь. Потім ігрова ситуація повторилася: "Прайд" вийшов вперед, а Чурін у складі "Подолян", відновив "статус-кво" - 2:2.

У другому періоді хмельничани закинули ще три шайби у ворота суперника, а гості натомість відповіли одною – 5:3. В останньому періоді "Подоляни" сконцентрувалися на грі, виправили помилки в атаці і закинули дві шайби у ворота господарів.

Рахунок на табло став 5:5 і тернополяни вже сподівалися на післяматчеві буліти. Проте "Прайд" кинув всі свої сили на перемогу в основний час. І на останній хвилині Валерій Олексійчук здалеку поцілив у "дев’ятку".

Цей гол став переможним. Таким чином, "Прайд" вперше в своїй історії зайняв третє місце чемпіонату.

Джерело: ye.ua