На регбійному турнірі у Тернополі змагався губернатор Степан Барна

категорія: Командні види | дата: 12 11 2017

Дружній турнір з регбі відбувся на стадіоні 23-ї школи 11 листопада. Участь у ньому взяли п'ять команд з яких дві – жіночі, повідомляє 20 хвилин.

Родзинкою змагань стала участь у них голови Тернопільської ОДА Степана Барни, який провів один матч у складі ветеранської команди "Терен". Очільник області, нагадаємо, кілька років тому разом із "Тереном" активно тренувався та брав участь у турнірах.

А переможцем змагань у підсумку стала команда "Терен-ТНЕУ", яка вперше випередила ветеранів "Терену". У дівочих змаганнях першість вибороли дівчата з команди ТНЕУ-1.

Переможцям турніру вручили спеціальні Кубки. Також кілька гравців отримали регбійне екіпірування за заслуги у цьому виді спорту.

Організував турнір регбійний клуб "Терен" за підтримки управління фізкультури і спорту ОДА.