На чемпіонаті області з гирьового спорту — треті збаражчани

категорія: Інші | дата: 06 05 2012

27-28 квітня у Тернополі в спорткомплексі "Текстильник" відбувся чемпіонат області з гирьового спорту.

Збаражчину на змаганнях уже традиційно представляли вихованці майстра спорту міжнародного класу Петра Багрія. За словами Петра Федоровича, незважаючи на те, що гирі були 32-ох кілограмові, що майже пів команди обновилось та омолодилось, збаразькі гирьовики усе ж змогли зайняти третє призове місце. До слова, тренера дуже непокоїть, що постійно з різних причин відбувається відхід спортсменів, а ще хронічний брак коштів для поїздок на змагання. Не виключенням став і цей рік — уже троє гирьовиків залишили команду.

Слід відзначити, що цього року офіційно вперше чемпіонат області з гирьового спорту проводився серед дівчат. А Збаразький район наразі перший і єдиний в області, де готують дівчат на змагання всеукраїнського рівня. Від збаразької команди було дві представниці. Хоча давно не виходила на поміст багаторазова чемпіонка і призер України Ірина Бабич, а тепер Дідик та все ж набутий досвід дався взнаки і спортсменка зайняла друге місце на змаганнях. Перше місце дісталося теж збаражанці Марійці Дідух. Третю сходинку п’єдесталу посіла спортсменка з Бучача.

Щодо хлопців, то Микола Герас у категорії 65 кг був поза конкуренцією і виборов перше місце. У категорії 70 кг також перше місце дісталося Роману Порохняку. У категорії 75 кг Петро Макух посів четверте місце, Василь Левчук — п’яте. У категорії 80 кг Назар Виклюк зайняв друге місце, а Володимир Дишкант став третім. У категорії понад 90 кілограм Олександру Новосаду підкорилося сьоме місце.

Джерело: Народне слово