Про нас
увійти

Чемпіонка Європи з біатлону провела Олімпійський урок у Цеценівці

категорія: Інші | дата: 23 09 2015
Чемпіонка Європи з біатлону провела Олімпійський урок у Цеценівці

Надовго запам’ятається учням загальноосвітнього навчального закладу I—II ступенів, як тепер офіційно іменують дев’ятирічну школу в Цеценівці Шумського району, організований 21 вересня Олімпійський урок. 

За спільної ініціативи Тернопільського обласного відділення НОКу України педагогічного колективу на чолі з директором Іриною Решетило та вчителем фізкультури Василем Слюсарчуком його провела уславлена землячка дітей, багаторазовий переможець і призер чемпіонатів світу та Європи з біатлону, майстер спорту міжнародного класу Світлана Крикончук.

Треба було бачити очі дітей, коли Світлана Євгенівна розповідала про те, що наші олімпійські чемпіони, лауреати багатьох інших престижних міжнародних змагань — такі самі, як ми всі з вами, люди. Лишень надзвичайно цілеспрямовані і максимально налаштовані на досягнення поставленої перед собою мети. І кожен, хто змалку поставить перед собою якесь завдання, з допомогою напруженої щоденної праці матиме шанс досягти омріяної вершини. Адже свій шлях до вагомих спортивних міжнародних досягнень молодий тренер і заступник директора Тернопільської обласної ДЮСШ із біатлону сільського товариства “Колос” розпочинала з тих самих стежин, якими нині бігають шкільні кроси її молодші земляки.

Молодці і школярі. Готуючись до уроку, всі разом добре вивчили історію сучасного олімпійського руху. А старшокласники, серед яких і племінник Свтілани Юрій Крикончук, який вже другий рік займається в ОДЮСШ із біатлону, продемонстрували неабияку спритність під час веселих спортивних естафет.

І не надто важливо, що білі з мінімальною різницею поступилися помаранчевим. Адже кожному учаснику змагань дісталися пам’ятні призи від обласного відділення НОКу України, а колективу школи — ще й спортивні інвентар і форма. А на завершення перший заступник голови Тернопільського обласного відділення НОКу України Віталій Ігнатенко повідомив про рішення активістів олімпійського руху заснувати традиційний турнір із лижних перегонів на призи Світлани Крикончук. Перехідний кубок для майбутніх переможців віднині зберігатиметься в рідній школі чемпіонки.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook