На чемпіонаті Світу студент ТНЕУ Тарас Шевчук показав абсолютний рекорд України

категорія: Інші | дата: 30 08 2015

Завершився чемпіонат Світу серед юніорів з велосипедного спорту на треку, який проходив в м. Астана (Республіка Казахстан).

Збірна команда України виїхала на всесвітню першість з сподіваннями на хороший результат, адже в складі команди були найкращі юніори України, в тому числі і тернополянин студент Тернопільського національного економічного університету, срібний призер чемпіонату Європи вихованець тренерів Володимира Павелка та Романа Зеньо тернопільської велосипедної бази "Золоті колеса" обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Тарас Шевчук.

Наш тернополянин зумів показати себе в чотирьох видах програми. На п’єдестал пошани цього разу Тарасу піднятись не вийшло, але результати показав хороші. Так, в командній гонці збірна України, в складі якої стартував тернополянин, стала шостою та показала час 4.11,4 хв, що є абсолютним рекордом України в цьому виді програми. В скетчі Шевчук посів 5 місце, в медісоні — 8 місце, в гонці на очки — 12 місце.

Тепер тернопільські велосипедисти готуються до осіннього чемпіонату України, який стартує 10 вересня на львівському треку.