Про нас
увійти | реєстрація

У Кременці завершився XV-й міжнародний турнір з санного спорту "Кубок Бони"

категорія: Інші | дата: 28 08 2015 | переглядів: 977
У Кременці завершився XV-й міжнародний турнір з санного спорту

Традиційні Міжнародні змагання із санного спорту на санкороликах "Кубок Бони 2015" відбулись у Кременці. Їх учасниками стали команди України, Республіки Болгарія та Польщі. Нашу державу на цих змаганнях представляли спортсмени зі Львівської (м.Львів) та Тернопільської (м.Кременць) областей, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

В урочистому відкритті змагань взяли участь: президент Федерації санного спорту України, член технічної комісії Міжнародної Федерації санного спорту -  Собота Юрій Богданович, начальник управління фізичної культури та спорту Тернопільської облдержадміністрації - Тріль Віталій Степанович, провідний тренер з санного спорту Міністерства молоді і спорту України - Степаненко Сергій Федорович,  президент Федерації санного спорту Болгарії Георгій Вергов, президент УКС "Тайфун" Новий Сонж (Польща) - Здіслав Яніш, голова Тернопільського обласного спортивного товариства "Колос"  - Гунтік Георгій Микитович, заступник голови Тернопільського обласного Національного Олімпійського Комітету України - Ігнатенко Віталій Михайлович, президент Федерації зимових видів спорту Тернопільської області - Клочко Павло Петрович,  голова Кременецької райдержадміністрації - Сімчук Сергій Ростиславович, голова Кременецької районної ради - Смаглюк Андрій Миколайович та голова Кременецької міської ради Роман Валерійович Ванжула.

"Успішні виступи спортсменів на змаганнях світового рівня свідчать про те, що український санний спорт завойовує авторитет у світі,а Кременеччина стає більш відкритою для світової спільноти. "Кубок Бони" підвищує статус Кременеччини як в Україні так і на міжнародній політичній та спортивній арені, покращує наш імідж, сприяє поліпшенню інвестиційного клімату та розвитку туризму. Бажаю усім учасникам змагань перемог, хороших стартів і найголовніше – вдалих фінішів, а глядачам – отримати велике задоволення від цього видовищного спорту", - сказав у своєму виступі Сергій Сімчук.

Свої вітання учасникам також надіслали Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, Президент НОК України Сергій Бубка.

Щороку у Міжнародних змаганнях "Кубок Бони" бере участь близько дванадцяти команд з різних країн світу, однак зараз, у зв’язку із політичною ситуацією в Україні, спортсмени із Латвії, Чехії, Німеччини, Молдови, Румунії та інших не приїхали. Тому організатори особливо вдячні спортсменам Болгарії та Польщі за те, що не побоялись приїхати, адже велась довга підготовка до "Кубка Бони" і вельми шкода, що багатокраїн не змогли долучитися до цього спортивного дійства.

Цього 2015 року на санні змагання прибуло близько 90 учасників, які з  14 по 16 серпня змагались за звання кращих.

Варто сказати, що "Кубок Бони" започаткували у Кременці в 2001 році. З 2003-го ці змагання було включено до Єдиного календаря Міжнародної Федерації санного спорту. Кременецька санна траса має довжину 1000 метрів, почали її зводити у середині 1990-х років ХХ – го століття. Протягом 2000-2004 років будівництво завершили. Споруда відповідає правилам проведення змагань Міжнародної Федерації санного спорту міжнародного рівня. Урядом України в 2006 році базі надано статус навчально-спортивної бази олімпійської підготовки з санного спорту. Сьогодні директором Кременецької дитячо-юнацької спортивної школи "Колос" із санного спорту є Анатолій Малищик.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: