У Тернополі визначали найсильніших гирьовиків

категорія: Інші | дата: 19 04 2012

Тернопільське обласне управління з фізичного виховання та спорту в спортивному залі Технічного коледжу ТНТУ ім. І. Пулюя 5 квітня 2012 року провело обласні спортивні ігри з гирьового спорту серед професійно-технічних навчальних закладів.

В результаті напруженої спортивної боротьби переможцями у різних вагових категоріях стали: Андрій Петрусь, Петро Макух, Володимир Дискант, Олександр Новосад  (Збаразьке ПТУ №25); Роман Гайдуков, Микола Ясько (Тернопільське ВПУ ресторанного сервісу та торгівлі); Назар Бернадський (Тернопільське ЦПТО №1).

Командну перемогу вибороли спортсмени Тернопільського ВПУ ресторанного сервісу та торгівлі (тренер-викладач Богдан Тихончук), другу сходинку посіли учні Технічного коледжу ТНТУ ім. І. Пулюя (тренер-викладач Ярослав Кизима), третіми були представники Збаразького ПТУ №25 (тренер-викладч Петро Багрій).

Команди-переможець та призери змагань нагороджені дипломами, а учасники змагань в своїх вагових категоріях — грамотами обласного управліня з фізичного виховання та спорту МОН України.