Про нас
увійти

В Борщові відбудеться районна спартакіада

категорія: Інші | дата: 01 08 2015
В Борщові відбудеться районна спартакіада

Спартакіада районних сільських спортивних ігор Борщівщини, присвячених 25-річчю Незалежності України та 65-річчю створення фізкультурно-спортивного товариства "Колос", відбудеться 2 серпня на центральному стадіоні Борщева. Початок о 10 годині 30 хвилин.

У програмі змагань: легкоатлетична естафета 4х100 м – 4 учасники; армреслінг (боротьба на праву руку) – 3 учасники; гирьовий спорт – 3 учасники; перетягування линви – 5 учасників; волейбол – 8 учасників (олімпійська система); міні-футбол – 8 учасників (олімпійська система).

Заявки, завірені головою місцевої ради та лікарем, подаються у день приїзду команди на змагання у суддівську колегію. Команди, які беруть участь у спартакіаді, повинні мати однакову форму, таблички з назвою команди та корзину квітів.

Після завершення спартакіади відбудеться фінал кубка району з футболу між командами Борщів – Мельниця-Подільська. Ігри першості району з футболу другої групи (Мельницька і Борщівська зони) переносяться на 18.30 год., а першої групи (5-ий тур другого кола) переноситься на 9 серпня.

За інформацією веб-сторінки Борщівської РДА офіційного Інтернет-сайту ОДА

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook