Велосипедист Тарас Шевчук став срібним призером чемпіонату Європи у перегонах омніум

категорія: Інші | дата: 27 07 2015

Тернополяни Віталій Гринів та Тарас Шевчук у складі збірної України взяли участь у чемпіонаті Європи з велосипедного спорту на треку серед молоді до 23 років та юніорів. Такі змагання відбулись у столиці Греції - місті Афіни. Протягом шести днів 400 молодих талановитих спортсменів із 29 країн розіграли 38 комплектів нагород.

У перегонах омніум Тарас Шевчук (на фото), здобувши 5 кіл переваги від основної групи, зміг обійти своїх суперників і отримати срібну медаль. Поступився наш земляк лише поляку Давиду Жуваку, який виборов титул чемпіона. У груповій гонці на очки Тарас здобув п’яте місце, а у командній гонці став сьомим.

Його колега по команді Віталій Гринів у командній гонці в складі збірної команди України був п’ятим, а в груповій гонці на очки посів десяте місце.

Майстер спорту України Тарас Шевчук та майстер спорту України міжнародного класу Віталій Гринів - вихованці тренерів Володимира Павелка та Романа Зеньо  велосипедної бази «Золоті колеса» обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, представляють обласну ШВСМ, студенти ТНЕУ.

За інформацією обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України