Про нас
увійти

Студент ТНЕУ здобуває срібну медаль чемпіонату Європи

категорія: Інші | дата: 24 07 2015
Студент ТНЕУ здобуває срібну медаль чемпіонату Європи

Тарас Шевчук — тернополянин, майстер спорту України, студент Тернопільського національного економічного університету, вихованець тренерів Володимира Павелка та Романа Зеньо тернопільської велосипедної бази "Золоті колеса" обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України піднявся на другу сходинку чемпіонату Європи з велосипедного спорту на теку в гонці омніум!!!

З 14 по 19 липня в славнозвісному місті Афіни проводився чемпіонат Європи  з велосипедного спорту на треку (молодь до 23 років, юніори). Протягом шести днів 400 молодих талановитих спортсменів із 29 країн Старого світу розіграли 38 комплектів нагород. В складі збірної команди України в Грецію вирушили два тернополянин, студенти ТНЕУ — майстер спорту України міжнародного класу Віталій Гринів та майстер спорту України Тарас Шевчук. Молоді та перспективні велосипедисти вже неодноразово показували хороші результати на міжнародних аренах в змаганнях на треку та в змаганнях на шосе. Але чемпіонати Світу та Європи  мають високий статус у спортивному світі, тож нагорода в такій першості оцінюється відповідно.

Так, перед останнім, шостим, етапом виду програми "Омніум", небагато вболівальників сподівались що Тарас Шевчук підніметься на п’єдестал, але тернополянин зробив неймовірне — здобувши 5 кіл переваги від основної групи він зміг обійти своїх суперників і заслужено отримати "срібну" нагороду чемпіонату Європи 2015 року! Уступив Шевчук тільки своєму партнеру по відриву поляку Dawidу SZUBAKУ. В інших програмах чемпіонату тернополянин посів 5 (групова гонка на очки) та 7 (командна гонка) місця.

Віталію Гриніву пощастило трішки менше. В командній гонці в складі збірної команди України він був 5-ий, а в груповій гонці на очки посів 10 місце.

Попереду в наших спортсменів ще багато міжнародних стартів, тож бажаємо їм нових звершень та золотих медалей світової першості!

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook