Про нас
увійти | реєстрація

На Тернопільщині відбувся чемпіонат України із стрибків з трампліна та лижного двоборства

категорія: Інші | дата: 16 06 2015 | переглядів: 486
На Тернопільщині відбувся чемпіонат України із стрибків з трампліна та лижного двоборства

14 червня  у Кременці відбулося відкриття чемпіонату Украіни серед юнаків та дівчат з стрибків з трампліна та лижного двоборства.
Привітав учасників заходу голова обласної державної адміністрації Степан Барна.

Він подякував усім учасникам, побажав успіху та перемог.

— Лижне двоборство, або "нордична комбінація" — це стрибки плюс лижна гонка, а влітку крос. Ця дисципліна олімпійська, — наголосив Степан Барна. —  Наймолодшим учасникам змагань були 7-річні хлопчаки, які сміливо стартували на 15 метрові трампліни. Тому маємо надію, що з Тернопільщини вийде ще не один олімпієць і наше завдання — усе для цього зробити.

Дуже знаково, що чемпіонат відбувся саме на Тернопільщині, вважає директор департаменту сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Віктор  Мацикур.

— Я радий, що в одному місці вдалось зібрати керівництво області, району та міста Кременець, оскільки не тільки взяли участь в церемоніі відкриття та повболівали, але і обговорили болючі питання фінансування спортсменів, спортивноі школи та ремонту трамплінів, — констатував Віктор Мацикур. — Йшла мова і про потенційний інтерес інвесторів, оскільки там є всі природні умови для "другого Буковелю" Ці місця недарма ще називають "українською Швейцарією" Але необхідно навести лад з документами, створити комунальну школу, в якій зосередити кадри, майно та фінансування.

За словами Віктора Мацикура, в червні очікується  візит Ігоря Жданова, міністра молоді і спорту. Одним з ключових питань обговорення буде розвиток Кременця як однієї із столиць зимового спорту в Східній Європі.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: