На чемпіонаті України з пауерліфтингу тернопільські атлети здобули золоту та дві срібні нагороди

категорія: Інші | дата: 18 02 2015

У прикарпатському місті Коломия завершився чемпіонат України з пауерліфтингу серед юніорів, юнаків та дівчат. Про це повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Переможцем змагань у ваговій категорії до 59 кг серед юніорів став тернопільський атлет Володимир Гуменюк, зібравши у сумі триборства 495 кг (195+107,5+192,5). Спортсмен представляє ФСТ "Україна", клуб "Аякс", ДЮСШ "Авангард" (тренери Тарас Чвартацький та Ігор Лисий).

Також серед тернополян срібними призерами були Назар Шаповал серед юнаків до 18-ти років (вагова категорія до 53 кг) та Анастасія Наконечна серед юніорів до 23-років (вагова категорія до 52 кг). А Діана Лозінська серед дівчат до 18 років у ваговій категорії до 72 кг посіла четверте місце. Спортсмени є вихованцями клубу "Олімп", ФСТ "Україна", ДЮСШ "Авангард", тренери Володимир Жирний, Антон Олійник та Ігор Лисий.