Про нас
увійти | реєстрація

Любителі бадмінтону вшанували Національний Олімпійський комітет України

категорія: Інші | дата: 24 12 2014 | переглядів: 1152
Любителі бадмінтону вшанували Національний Олімпійський комітет України

Протягом двох днів у спортивному залі Тернопільського Національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка тривав шостий відкритий кубок спортивного клубу ТНПУ з бадмінтону.

Захід проходив за сприяння Тернопільського обласного відділення Національного Олімпійського комітету України та Тернопільського обласного відділення Олімпійської академії України. Змагання були приурочені 24-тій річниці заснування НОК України.

Як розповів доцент університету Андрій Огнистий, боротьбу за кубок вели шість команд любителів бадмінтону. На майданчику зійшлись у протистоянні гравці різного віку та професій. Лікарі, бізнесмени, педагоги, банкіри, кандидати наук, доценти, завідувачі кафедр, - на корті всі були рівними і підпорядковувались єдиному: правилам змагань та Олімпійським принципам чесної гри.

Всі учасники турніру були відзначенні пам’ятними призами, які надало Тернопільське обласне відділення НОК України. Спеціальними призами НОК України за волю до перемоги відзначено Олександра Міщука — архітектора пам’ятника королю Данилу Галицькому (м.Тернопіль) та аспіранта Романа Власюка.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: