Про нас
увійти

У провінційній скалатській ДЮСШ працює учасниця Олімпійських ігор

категорія: Інші | дата: 30 11 2014
У провінційній скалатській ДЮСШ працює учасниця Олімпійських ігор

Дитячо-юнацька спортивна школа ФСТ "Колос", що у Скалаті Підволочиського району, перебрала на себе роль провідної на Тернопіллі.

Незважаючи на складність у матеріальному забезпеченні, її вихованці вразили багатьох фахівців яскравими здобутками у вітчизняній важкій атлетиці. Ці досягнення відбулись завдяки активній тренерській роботі сім’ї Симів та меценатам.

Тандем Віктора Симова та майстра спорту міжнародного класу Вікторії Шаймарданової, у недалекому минулому учасниці Олімпіади в Афінах та срібної призерки чемпіонату Європи 2004 року дає високі спортивні результати. За незначний період часу, відколи почала активно працювати школа, скалатські важкоатлети пробилися на всеукраїнські та світові змагання, де досягнули позитивних результатів. Нинішній рік видався особливо плідним у здобутках молодих спортсменок, зокрема, звання мсмк України присвоєно двом дівчатам. Це Марія Хлян, яка у ваговій категорії до 69 кг виграла національну першість, що проходила в Городку Хмельницької області. Марія також стала учасницею листопадового чемпіонату світу в Алмати (Казахстан), де з сумарним результатом 217 кг посіла 16 місце. Інша вихованка Скалатської спортивної школи — молода важкоатлетка Софія Зенченко їздила у складі української збірної на юнацьку Олімпіаду в Китай. Змагання проходили у серпні цього року в багатомільйоннику Нанкін. Там Зенченко виборола бронзову нагороду. Передував Олімпіаді чемпіонат Європи серед кадетів у польському місті Чеханов, де Софія Зенченко стала абсолютною чемпіонкою у ваговій категорії до 63 кг.

— Ось так наші спортсмени торують шлях до дорослих Олімпійських ігор, які відбудуться 2016 року в Бразилії, куди, ймовірно, потраплять і скалатські вихованці, щоб поборотися за нагороди. Отож молодь із провінційної Скалатської ДЮСШ стала взірцем для багатьох шкіл з невеличких селищ та містечок, — зазначила Вікторія Шаймарданова.

Згодом частина спортсменів за віком та високими результатами зможуть перейти до школи вищої спортивної майстерності (ШВСМ) та продовжити тренування у Вікторії Шаймарданової, яка встигає працювати як у Скалаті, так і Тернополі.

Дивлячись та аналізуючи ситуацію у важкій атлетиці, тренери величезну увагу приділяють дітям. Школа запрошує до себе на тренування дітей віком від 10 до 17 років, даючи їм шанс потрапити у світ великого спорту, дисциплінуючи та наставляючи у подальшому житті.

За словами тренера Віктора Симова, у спорті важливою, окрім оптимального мікроклімату, є ще й активна допомога з боку спортивних організацій та спонсорів.

— Сучасний світ спорту — це і спортивне спорядження, одяг, харчування, новітні методичні напрацювання для досягнення пристойних результатів. Активну участь у багатьох спортивних програмах беруть як фахівці зі спорту, так і меценати, яким є президент асоціації з важкої атлетики Підволочиського району, депутат облради нинішнього скликання Богдан Олійник, — зазначив Віктор Симов.

Наступного тижня відбудеться чемпіонат області серед ФСТ "Колос". Тож і ми бажаємо, щоб Скалатська ДЮСШ гідно виступила у цих стартах і надалі працювала для нових спортивних здобутків.

Джерело: Номер один

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook