Про нас
увійти | реєстрація

Олімпійська чемпіонка Олена Підгрушна дала майстер-клас у Підгородньому

категорія: Інші | дата: 15 10 2014 | переглядів: 719
Олімпійська чемпіонка Олена Підгрушна дала майстер-клас у Підгородньому

Спортивне свято військово-патріотичного виховання відбулось минулої суботи на навчально-спортивній база ФСТ "Колос", що в селі Підгороднє, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Пройшов захід за ініціативи Тернопільського обласного відділення Національного Олімпійського комітету України та Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх".

У проведенні спортивного дійства активну участь взяла Олена Підгрушна — Олімпійська чемпіонка, чемпіонка світу та Європи, Заслужений майстер спорту України з біатлону, заступник Міністра молоді та спорту України, яка виступила з вітальним словом. Також до учасників заходу звернулись голова обласної ради Василь Хомінець та Народний депутат Верховної Ради України Олексій Кайда.

Діти з цікавістю слухали розповідь про різні типи зброї, види гранат та обмундирування від професійних працівників Управління Міністерства внутрішніх справ України в Тернопільській області. Студенти та школярі не лише роздивлялись зразки зброї, але й взяли участь у військовому тренінгу та поспілкувались із військовими про те, якими  якостями повинні володіти люди цієї професії.

Дійство продовжилось майстер-класом зі стрільби від Олімпійської чемпіонки Олени Підгрушної. Юні учасники захоплено змагались з уславленою чемпіонкою у володінні зброєю. Тим часом на спортивних майданчиках розпочались змагання для хлопців та дівчат в естафетах з "Баскетболу", "Фрізбі", "Боулінгу" та "Флорболу".

В рамках проведення спортивного свята відбулись також змагання з біатлону.

Волонтери факультету фізичного виховання Тернопільського Національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка активно допомагали у проведенні змагань.

На завершення  школярі та студенти взяли участь у цікавій вікторині на Олімпійську тематику, де виявили  неабияку обізнаність та  кмітливість.

Учасники Військово-патріотичного свята на згадку отримали призи від Національного Олімпійського комітету України та Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх".

Як стверджують організатори дійства, участь у різноманітних змаганнях та майстер-класах з різних видів спорту готує молодь до подальшого життя, зміцнює її, виховує почуття колективізму та бажання стати на захист свої рідної землі, адже в цей нелегкий час для нашої Вітчизни потрібно бути не тільки обізнаним, але й бути фізично та морально готовим для її захисту.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook