Про нас
увійти | реєстрація

Хто найкращий у спорті на Тернопільщині?

категорія: Інші | дата: 19 09 2014 | переглядів: 345704
Хто найкращий у спорті на Тернопільщині?

Відзначаючи професійне свято, представники кожної із сфер життя намагається підбити підсумки зробленого за останній час, продемонструвати досягнення, окреслити перспективи. Спортивна галузь області не стала винятком із цього правила, вшанувавши з нагоди Дня фізичної культури і спорту провідних спортсменів, тренерів, працівників фізкультурно-спортивних товариств, організацій, директорів спортивних шкіл та навчальних закладів, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Грамотами обласної державної адміністрації з нагоди Дня фізичної культури і спорту були нагороджені:

Зенченко Софія — майстер спорту України міжнародного класу з важкої атлетики, член збірної команди України, за ІІІ місце на юнацьких Олімпійських іграх та І місце на чемпіонаті Європи та з нагоди професійного;

Бойко Ярослав Петрович — заслужений тренер України, тренер з футболу Тернопільського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт", за підготовку призерів Дефлімпійських ігор з футболу Мирослава Танчика та Івана Кілика;

Галевич Василь Сергійович — голова Кременецького районного фізкультурно-спортивного товариства "Колос", за належну організацію районних спортивних ігор, успішний виступ в обласних спортивних іграх — у цьому році команда Кременецького району виборола першість у командному заліку XXIV обласних сільських спортивних ігор;

Келембет Дмитро Сергійович — майор служби цивільного захисту, головний фахівець управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Тернопільській області, за вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту серед працівників правоохоронних органів; Дмитро Сергійович — капітан волейбольної команди обласного ФСТ "Динамо", яка стала призером Всеукраїнських змагань серед правоохоронців;

Королюк Ярослав Іванович — директор Теребовлянського районного центру фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх", за розвиток масової фізичної культури і спорту в Теребовлянському районі, — Теребовлянський центр — призер огляду-конкурсу на найкращу фізкультурно-спортивну роботу за місцем проживання громадян;

Лобас Володимир Сергійович — завідувач відділу реабілітації обласного фізкультурно-спортивного диспансеру, за сприяння у підготовці членів збірних команд області до Всеукраїнських та міжнародних змагань;

Меркушина Ірина Володимирівна — тренер-викладач з біатлону Тернопільського обласного фізкультурно-спортивного товариства "Динамо", за підготовку призерів міжнародних змагань та з нагоди професійного свята — дочка Ірини Володимирівни Анастасія, яку вона тренує, — лідер української збірної команди з біатлону серед юніорів;

Нікіфорук Василь Іванович — завуч Кременецької спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву зі стрибків на лижах з трампліну на лижах та лижного двоборства, за організацію підготовки збірних команд області до Всеукраїнських змагань та участі спортсменів школи у 22-гих Зимових Олімпійських іграх, — команда кременецьких "літаючих лижників" — чемпіони України в командних змаганнях, вісім спортсменів школи включено до збірної команди України;

Симів Віктор Михайлович — тренер з важкої атлетики Скалатської дитячо-юнацької спортивної школи Підволочиського району, за підготовку бронзового призера Юнацьких Олімпійських ігор Софії Зенченко;

Стефанишина Ольга Василівна — тренер-викладач з легкої атлетики обласної дитячо-юнацької спортивної школи, за підготовку чемпіонів та призерів Всеукраїнських змагань, — вихованки Ольги Василівни Оксана Пиж, Наталя Олійник, Надія Луцик — чемпіони та призери Всеукраїнських змагань.

Чоботарь Валерій Георгійович — Президент федерації фрі-файту Тернопільщини за розвиток фрі-файту в Тернопільські області та підготовку чемпіонів світу.

Грамотами Тернопільської обласної ради з нагоди Дня фізичної культури і спорту нагороджені:

Аркуша Тарас Ігорович — тренер з панкратіону об’єднаної команди "Легіон Тернопіль", за підготовку команди-призера Всеукраїнських змагань, — п’ятеро вихованців Тараса Ігоровича — учасники чемпіонату Європи, а Сергій Кіналь та Олег Гуменюк здобули золото та срібло на цьому чемпіонаті;

Заторський Василь Миколайович — завідувач відділу у справах молоді та спорту Тернопільської районної державної адміністрації, за розвиток масової фізичної культури і спорту в Тернопільському районі — фізкультурно-спортивний актив Тернопільського району доклав чимало зусиль для успішного проведення 22-х обласних Сільських спортивних ігор, а спортивні колективи району — переможці огляду-конкурсу серед районних фізкультурно-спортивних організацій області;

Зеньо Роман Богданович — тренер-викладач з велосипедного спорту Тернопільської обласної дитячо-юнацької спортивної школи, за підготовку чемпіонів та призерів міжнародних змагань з велосипедного спорту на треку та з нагоди професійного свята, — вихованці тренера Роман Луцишин, Тарас Шевчук, Віталій Гринів на Всеукраїнських та міжнародних змаганнях у 2014 році завоювали близько 30 нагород;

Кіцінський Роман Миколайович — викладач фізичного виховання відділення професійної підготовки технічного коледжу Тернопільського національно технічного університету ім. Івана Пулюя, за розвиток фізичної культури і спорту в молодіжному середовищі;

Клочко Павло Петрович — Президент федерації зимових видів спорту Тернопільщини, старший викладач кафедри фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка, за сприяння участі спортсменів Тернопільщини у XXII Зимових Олімпійських іграх, — п’ятеро наших земляків представляли Україну на XXII зимових Олімпійських іграх;

Марфіян Наталія Миколаївна — Заступник директора Комунальної установи Тернопільської обласної ради "Тернопільська обласна школа вищої спортивної майстерності", за сприяння участі спортсменів області в XXII Зимових Олімпійських іграх та ІІ Юнацьких Олімпійських іграх; — щорічно школа вищої спортивної майстерності готує Майстрів спорту України міжнародного класу та більше десяти Майстрів спорту України, вихованці школи — чемпіони та призери міжнародних змагань;

Уруський Леон Михайлович — тренер з боротьби Тернопільського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт", за підготовку призерів міжнародних змагань, — вихованці Леона Михайловича, які навчаються в Теребовлянській спецшколі-інтернаті для дітей з вадами слуху, — призери Всеукраїнських змагань з греко-римської та вільної боротьби;

Циквас Роман Станіславович — директор спортивного клубу "Універ" Тернопільського національного економічного університету, за особистий внесок в підготовку спортсменів-студентів до Всесвітніх Універсіад, — студентський спортивний клуб "Універ" — лідер розвитку студентського спорту України; студенти ТНЕУ — чемпіони та призери міжнародних літніх та зимових універсіад, а жіноча волейбольна команда Галичанка-ТНЕУ — одна з найкращих в Суперлізі;

Шеремета Віталій Володимирович — директор оздоровчого закладу "Лісова пісня" (м. Борщів), за створення належних умов членам збірних команд області-учасникам спортивно-оздоровчих таборів, — на базі оздоровчого закладу створені найкращі умови для підготовки дитячих спортивних команд в літній оздоровчий період.

Грамотами управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації відзначені:

Жирій Олег Євгенович — тренер вищої категорії з вільної боротьби комунального закладу Тернопільської міської ради "Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1", за підготовку спортсменів високого класу, особистий вклад з розвитку вільної боротьби в Тернопільській області, — вихованець Олега Євгеновича Тарас Маркович в цьому році виборов бронзову нагороду на чемпіонаті Європи;

Ніколюк Петро Романович — тренер з волейболу Тернопільського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт", за підготовку чемпіонів та призерів Всеукраїнських змагань — вихованці тренера — учні шкіл-інтернатів для дітей-інвалідів здобувають перемоги на Всеукраїнських змаганнях з волейболу;

Туркула Віктор Михайлович — тренер Центру фізичної культури та спорту Тернопільського національного економічного університету, за розвиток волейболу в Тернопільській області, — Віктор Михайлович у 2014 році після восьмирічної перерви відновив проведення чемпіонату області з волейболу серед чоловічих команд;

Угрин Ігор Дмитрович — головний спеціаліст навчально-спортивного відділу управління з питань фізичної культури і спорту обласної державної адміністрації, за організацію виконання державних програм з розвитку фізичної культури і спорту в Тернопільській області;

Шпікула Ігор Ярославович — тренер з футболу Тернопільської ОДЮСШ "Колос", за високі показники з розвитку футболу в області, — вихованці Ігоря Ярославовича, які представляють копичинецький футбол, здобувають перемоги в іграх дитячої футбольної ліги України;

Ліщинський Віталій Володимирович — тренер з греко-римської боротьби Тернопільської міської комунальної дитячо-юнацької спортивної школи з греко-римської боротьби, за підготовку спортсменів високого класу та з нагоди професійного свята, — рік тому Віталій Ліщинський сам був одним з найкращих спортсменів Тернопільщини, призером європейського Кубку з греко-римської боротьби, а сьогодні — наставник срібного призера чемпіонату світу серед молоді Андрія Антонюка.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
Нива Тернопіль
Коментарі
Гість не може залишати коментарі  Залогінитись   Зараєструватись
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: