Про нас
увійти

Тернопільщина долучиться до акції "Всесвітній біг заради гармонії"

категорія: Інші | дата: 03 09 2014 | переглядів: 577
Тернопільщина долучиться до акції

"Всесвітній біг заради гармонії" — глобальна естафета, що прагне сприяти дружбі між народами та і взаєморозумінню. Як символ гармонії бігуни несуть палаючий факел, передаючи його з рук в руки, подорожуючи понад 100 країнами світу.

"Всесвітній біг заради гармонії" створено не для того, щоб заробляти гроші та підтримувати різні політичні сили, а для того, щоб викликати почуття доброї волі серед людей усього світу. Кожна людина може взяти участь в естафеті. Це можуть бути спортсмени, молодь та літні люди. У кожного є можливість пронести факел декілька кроків або кілометрів маршрутами естафети.

В Україні "Всесвітній біг заради гармонії" проводиться з 1991 року. За цей час його учасники подолали понад 49000 кілометрів, пробігши всіма областями України. Палаючий факел несли в своїх руках 330 000 наших співвітчизників.

Естафета сприяє популяризації здорового і активного способу життя шляхом залучення всіх, хто бажає займатися фізичною культурою та спортом, зміцнює дружбу, взаємоповагу і порозуміння серед громадян України та всього світу.

Цьогоріч бігуни європейської команди стартували в Португалії 20 лютого. Європейська частина Всесвітньої естафети проходить йде через 43 країни Європи із загальною довжиною маршруту в 24 000 км та фінішуватиме 7 жовтня в столиці Сербії — місті Бєлграді.

Саме зараз маршрут "Всесвітнього бігу заради гармонії" проходить і через Україну. Естафета проляже через Закарпатську, Львівську, Волинську, Рівненську, Тернопільську та Чернівецьку області. Бігуни миру стартували в місті Ужгород, що на Закарпатті, на День Незалежності, 24 серпня, на межі України і Словаччини о 9 годині ранку у складі 21 учасника. Досить символічно, що було запалено факел миру і гармонії на самому заході країни. Триватиме естафета до 6 вересня і за цей час заплановано подолати близько 1380 км.

Учасники Всесвітнього бігу заради гармонії завітають і на Тернопільщину. З Радовилова, що на Рівненщині, 4 вересня учасники біжать до Почаєва, далі — в Залізці і Тернопіль, де на Театральному майдані нашого міста о 14 годині 20 хвилин відбудеться їхня зустріч, а вже о 14 годині 45 хвилин бігуни миру прямують до Микулинець та Теребовлі, де заночують. Далі, 5 вересня, учасники попрямують через Копичинці до Чорткова, Товстого та Заліщиків аж до міста Чернівці, де маршрут української частини Міжнародної факельної естафети Всесвітнього бігу заради гармонії завершиться.

Під час пробігу заплановано зустрічі з громадськістю Тернопільщини, зокрема з дітьми та молоддю. Так зустрічі відбудуться в загальноосвітніх навчальних закладах міста Почаєва, сіл Лопушне та Новий Олексинець Кременецького району, Залізці Зборівського району, Ігровиця Тернопільського району, міста Копичинці та села Товсте Гусятинського району, Теребовлі, Чорткова, Заліщиків.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook