Про нас
увійти | реєстрація

У Кременці завершився міжнародний турнір з санного спорту "Кубок Бони"

категорія: Інші | дата: 21 08 2014 | переглядів: 1088
У Кременці завершився міжнародний турнір з санного спорту

Традиційні міжнародні змагання із санного спорту на санкороликах "Кубок Бони 2014" відбулись у Кременці, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Учасниками їх стали команди України та Республіки Болгарія. Нашу державу на цих змаганнях представляли спортсмени зі Львова, Ворохти та Кременця. За словами президента Федерації санного спорту України Юрія Соботи, щороку у Міжнародних змаганнях "Кубок Бони" бере участь близько дванадцяти команд з різних країн світу, однак зараз, у зв’язку з політичною ситуацією в Україні, спортсмени із Латвії, Чехії, Молдови, Румунії, Польщі не приїхали.

— Ми дуже довго готувалися до "Кубка Бони" і вельми шкода, що багато країн не змогли долучитися до цього спортивного дійства, — зазначив Юрій Собота. — Дякую команді з Болгарії за те, що не побоялися приїхати.

Своєрідною візитівкою Тернопільщини назвав "Кубок Бони" голова Тернопільської обласної державної адміністрації Олег Сиротюк, вітаючи спортсменів на церемонії урочистого відкриття змагань.

— Ми пишаємося, що в області є місце для проведення таких міжнародних змагань — це навчально-спортивна база олімпійської підготовки "Кременець", — голова облдержадміністрації ОДА. — Тут проходять першості, Кубки, чемпіонати та Спортивні ігри України, проводяться навчально-тренувальні збори. Об’єкт дуже важливий для туристичного та спортивного розвитку Тернопільської області.

"Кубок Бони" започаткували у Кременці в 2001 році. З 2003-го ці змагання було включено до Єдиного календаря Міжнародної Федерації санного спорту.

— Кременецьку санну трасу, довжина якої — 1000 метрів, почали зводити у середині 1990-х років. Протягом 2000-2004 років будівництво завершили. Споруда відповідає правилам проведення змагань Міжнародної Федерації санного спорту міжнародного рівня. Урядом України в 2006 році базі надано статус навчально-спортивної бази олімпійської підготовки з санного спорту, — розповів директор Кременецької дитячо-юнацької спортивної школи "Колос" із санного спорту Анатолій Малищик.

Володарем "Кубку Бони-2014" серед чоловіків став кременчанин Андрій Мандзій. Другим був ще один кременецький спортсмен Олександр Оболончик. Третє місце у Івана Винницького зі Львова.

Серед жінок перші два місця розділили між собою львів’янки Олена Шхумова та Олена Стецьків. Третьою була Світлана Кравчук із Кременця.

Серед юніорів переміг Антон Дукач (Львів), другим був ще один львів’янин Павло Терновий, а третє місце — у представника Кременця Сергія Даніка.

У змаганнях юніорок призерками були Марта Коза (Львів) та Поліна Банова (Болгарія).

Серед старших юнаків теж лідирували львів’яни — Андрій Лисецький та Ірина Левкович (група А), Волянюк Олесь, Марта Гела (група В). Переможцями серед молодшої групи стали Даниїл Марцінковський (Львів) та Наталія Хитренко (Кременець).

У командній гонці серед дорослих перемогу здобула команда "Україна-1", у складі якої виступали львівські спортсмени Антон Дукач, Роман Захарків, Олена Шхумова та Олена Стецьків. Друге місце посіла команда "Україна-2" — представники Кременця — Андрій Мандзій, Олександр Оболончик, Світлана Кравчук,  Зоряна Гук. Третє місце у четвірки саночників з Болгарії.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: