Марія Хлян — чемпіонка України

категорія: Інші | дата: 04 08 2014

На Херсонщині визначились кращі спортсмени України з важкої атлетики. Славне місто Скадовськ приймало чемпіонат України серед молоді до 23 років та міжнародний турнір пам’яті ЗМС Якова Куценка, пише sportgart.com.ua.

Досить успішно на цих змаганнях змогли виступити і тернополянки. Так,у ваговій категорії до 69 кілограмів чемпіонський титул упевнено виборола майстер спорту міжнародного класу, студентка Тернопільського національного економічного університету Марія Хлян.

Спортсменка у ривку підняла 92 кг, у поштовху 125 кг, що за сумою 220 кг не дало шансів нікому, із суперниць Марії, змістити її з найвищої стугеньки п’єдесталу.

Ще одна студентка ТНЕУ зуміла здобути медаль чемпіонату України, і нею стала Олена Салабай. Вона здобула "срібло" в категорії до 58 кг та виконала норматив майстра спорту України. Зовсім трішки не вистачило Іванні Павлик, напарниці дівчат по університету, щоб стати призеркою — дівчина посла четверте місце в ваговій категорії до 63кг.