Майже двісті учасників змагалися у шести видах спорту у Підгайцях

категорія: Інші | дата: 19 06 2014

На стадіоні "Нива" у Підгайцях відбулася основна частина ХХІV фінальних сільських спортивних ігор Підгаєччини за участю голови райдержадміністрації І.Гуля, голови районної ради І.Баран та сільських голів.

Змагання проводились серед 9 команд району, 160 учасників, з 6 видів спорту: амреслінгу, перетягування линви, міні-футболу, гирьового спорту, дартсу та змаганнях спортивних сімей.

В змаганнях спортивних сімей переможцями стали сім’я Дякових з села Голгіч, Срібними призерами стали сім’я Степаюків з села Вербів, бронзовими — сім’я Гришко з села Литвинів.

В змаганнях з армреслінгу у ваговій категорії більше 80 кілограм перше місце виборов Перегінець Василь з с. Литвинів, а в категорії до 70 кілограм Крук Василь з села Голгіч.

В горьовому спорті перемогу святкував Голгочанець Андрій Гончар, який підняв дві гирі вагою 24 кг 41 раз. В змаганнях з міні-футболу перемогу святкували Голгочанські футболісти, на другому місці — Новосілківські юнаки, на третьому — Литвинівські.

Сільський голова Іван Чайківський отримав нагороду за перемогу в змаганнях з дартсу. Срібним призером в вищевказаному заході став сільський голова Вербова Іван Димінський. І третю сходинку пєдесталу здобув сільський голова з Голгіч — Ігор Чвиль.

У перетягуванні линви першими святкували перемогу Голгочанські спортсмени, на другому місці — Білокриницькі, на третьому — спортсмени села Литвинів.

У загальнокомандному заліку з 6 видів спорту перемогу здобула команда Голгочанської сільської ради — 278 очок. На другому місці — Вербівська сільська рада — 198 очок, на третьому — Литвинівська сільська рада — 190 очок.

28 та 29 червня 2014 року в с. Великі Гаї Тернопільського району відбудуться ХХІV фінальні сільські спортивні ігри Тернопільщини, в яких візьме участь команда Підгаєцького району.

Джерело: Колос