Про нас
увійти

Тернопільський стадіон "запалився"!

категорія: Інші | дата: 25 01 2012
Тернопільський стадіон

19 січня в робочому режимі було протестовано нове освітлення Тернопільського міського стадіону, яке встановило тернопільське підприємство "Ватра". За словами фахівців, освітлення на стадіоні відповідає міжнародним стандартам.

– Усі 136 прожекторів на чотирьох вежах засвітилися одночасно. Все відбулося без збоїв та технічних проблем. У центрі поля було проведено робочі заміри, які зафіксували потужність освітлення в 1200 люкс. Поки освітлення було увімкнено в ручному режимі, натомість у найближчий час усе буде виведено на пульт і оператор зможе, сидячи у кабінці, здійснити цю процедуру, – повідомив "Номер один" директор КП "Тернопільський міський стадіон" Ярослав Колісник.

Треба зауважити, що сніг дає білизну, тому кінцеві заміри та налаштування кожного прожектора під певний кут спеціалістами "Ватри" будуть зроблені, коли зійде сніговий покрив.

За словами Ярослава Колісника, освітлення стадіону має три режими роботи: перший – для тренувань (200 люкс), другий – для проведення матчів без телевізійної трансляції (500 люкс), третій – для спортивних заходів й інших заходів  з телекартинкою (1100-1200 люкс).

Разом з тим, під дахом по периметру стадіону буде встановлено 22 світильники, які призначені для зручного проходу глядачів до свої сидінь (стадіон обладнаний 15150 пластиковими сидіннями).

Як додав Ярослав Колісник, при такому облаштуванні стадіону гріх не проводити матчів увечері при освітленні, до того ж це зручно для глядачів, які матимуть змогу після роботи спокійно прийти на спортивну арену і насолоджуватись дійством під назвою футбол. При цьому, зазначив директор стадіону, вартість години освітлення складатиме до 300 гривень, що не дуже обтяжливо для стадіону.

Нагадаємо, що вартість встановлення освітлення на головній спортивній арені області склала 2,38 млн. грн.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook