Тернопільські дівчата — треті у чемпіонаті України з важкої атлетики

категорія: Інші | дата: 28 04 2014

З 22 по 26  квітня 2014 року у Коломиї Івано-Франківської області пройшов чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків і юніорок до 20 років народження.

На цих змаганнях за збірну Тернопільщини брало участь 7 спортсменів з Тернопільського обласного фізкультурно-спортивного товариства "Колос".

Серед дівчат у ваговій категорії до 53 кг Ірина Копитко з м. Скалат Підволочиського району посіла 2 місце піднявши 55 кг в ривку та 72 кг у поштовху. У ваговій категорії 63 кг Олена Салабай з села Озерна Зборівського району підняла 70 кг у ривку та 90 кг у поштовху, Олена показала 4 результат. Іванна Павлик  ваговій категорії 69 кг посіла 3 місце піднявши штангу 75кг в ривку та 85кг у поштовху. Ще одну бронзову нагороду завоювала Ірина Барановська з м. Скалат у ваговій категорії +75 кг, піднявши 105 кг в ривку та 130 кг у поштовху. Принесла також команді області і залікові очки Софія Зенченко з Скалатської ДЮСШ "Колос" у ваговій категорії 63 кг., якій було зроблено перезалік.  У загальнокомандному заліку дівчата Тернопільщини посіли третє місце, набравши 370 очок. Переможцями стали дівчата з Харківської області (375 оч.), другі донеччани (370оч.).

Серед хлопців Віталій Винниченко  з Бучацького району посів 13 місце у ваговій категорії 94 кг, піднявши штангу 258 кг. в сумі.  У ваговій категорії 85 кг Вадим Супоровський підкорив  штангу у двоборстві 263 кг, а Сікора Олександр у ваговій категорії 69 кг з результатом 175 кг, показали 12 місце.

Найкраще серед юнаків за збірну Тернопільщини виступив Михайло Гуменюк з Тернопільської ДЮСШ №1 у  ваговій категорії 56 кг, завоював 3 місце, піднявши штангу 85 кг в ривку та 105 кг у поштовху. Команда юнаків Тернопільщини у підсумку посіла 12 загальнокомандне місце, набравши 109, 5 очка.

Джерело: Колос