Про нас
увійти

Підгайний визнав, що мовчки спостерігав за знищенням бази у Підгородньому (ВІДЕО)

категорія: Інші | дата: 07 04 2014
Підгайний визнав, що мовчки спостерігав за знищенням бази у Підгородньому (ВІДЕО)

Начальник управління фізкультури та спорту Тернопільської обласної державної адміністрації Ігор Підгайний лише мовчки спостерігав за знищенням навчально-тренувальної бази біатлоністів у Підгородьому.

Чиновник не зробив жодної публічної заяви, чи не спробував зупинити "дерибан" землі у середині лиже-ролерної траси. Багато років спортивні чиновники без жодних скарг спостерігали за функціонуванням столярного цеху одразу біля будівлі бази. Виявляється, у головного функціонера галузі області не знаходилося жодного аргументу для хоч якоїсь протидії. Про це Ігор Підгайний зізнався у розмові з активістом майдану Богданом Бричем, який чудом вижив після влучання у нього снайперської кулі у Києві під час подій 18 лютого, призером чемпіонату Європи Олександром Починком та журналістом "Свободи".

Нагадаємо, що минулого року голова Тернопільської РДА Віктор Щепановський виділив 15 ділянок землі в середині лиже-ролерної траси. Тоді чиновник, а заодно рідний брат горе-будівельника Віктора Щепановського, розповідав, що наділи отримали селяни-городники з Підгороднього. Та, як виявилося, лише двоє людей з цього переліку мають стосунок до приміського села. Всі решта з інших районів. Тодішня обласна, влада очолювана Валентином Хоптяном, почала робити всілякі спроби, аби відволікти увагу від знищення спортивного об’єкту. І ніби почала будівництво ново траси. Хоптян обіцяв здачу об’єкта ще до серпня минулого року. Та цього не сталося. Лише працівники лісового господарства вирубали більше семи гектарів прадавнього лісу. Що ж стосується керівника спору області Ігоря Підгайного, то він лише послушно махав головою і не давав жодних публічних заяв, які б засуджували дії розпорядження Щепановського.

Весь цей час Ігор Підгайний роз’їжджав на своєму Лексусі ціною майже у пів мільйона гривень та жив у багатоповерховій віллі у Березовиці.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook