Підведено підсумки XХІ сільських спортивних ігор Тернопільщини

категорія: Інші | дата: 04 01 2012

Нагадаємо, що у 2011 році, на виконання обласної програми розвитку фізичної культури і спорту, було  проведено ХХІ сільські спортивні ігри Тернопільщини. На першому етапі змагань у колективах фізкультури, фізкультурно-спортивних клубах взяли участь 21,5 тис. фізкультурників, що становить 73% з числа тих, хто займається усіма видами фізкультурно-оздоровчої роботи, на другому етапі у районних сільських спортивних іграх – 5,8 тис. осіб, а на третьому – обласних сільських спортивних іграх – 1780 учасників.

Обласним сільським спортивним іграм передували районні сільські спортивні ігри. Найбільш масово вони відбулися у Борщівському Гусятинському, Теребовлянському, Підволочиському, Тернопільському, Чортківському, Кременецькому та інших районах області. Це сприяло належному проведенню основної частини ХХІ сільських спортивних ігор Тернопільщини на реконструйованому стадіоні м. Зборів 18-19 червня     2011 року.

Серед збірних команд районів переможцями в окремих видах стали команди: Бучацького (гирьовий спорт) та Теребовлянського (шахи) фізкультурно-спортивних клубів "Колос”, Заліщицького (настільний теніс), Підволочиського (важка атлетика, волейбол – жінки), Чортківського (волейбол – чоловіки), Тернопільського (перетягування каната), Зборівського (футбол), Бережанського (легкоатлетичний крос) районних фізкультурно-спортивних товариств "Колос”.

У командному підсумку перше місце посіли Тернопільське, друге та третє відповідно Зборівське та Кременецьке районні фізкультурно-спортивні товариства „Колос”.

Змагання серед сільських та селищних рад проводились з міні-футболу, пляжного волейболу, шашок, армспорту, гирьового спорту, перетягування каната, спортивних сімей.

В окремих видах програми переможцями цієї категорії стали команди:  з гирьового спорту - Верещаківська сільська рада Лановецького району, з армспорту- Озернянська сільська рада, з пляжного волейболу - Гає-Розтоцька сільська рада Зборівського району, з міні-футболу - Великогаївська сільська рада, з перетягування каната - Ходачківська сільська рада Тернопільського району, у змаганнях спортивних сімей - Білокриницька сільська рада Кременецького району, з шашок - Нагірянська сільська рада Чортківського району.

Переможцем змагань у комплексному заліку серед сільських та селищних рад стала команда Тернопільського районного фізкультурно-спортивного товариства „Колос”, друге та третє місця відповідно за Зборівським та Кременецьким районними фізкультурно-спортивними товариствами "Колос”.

Переможцем змагань за програмою фестивалю студентського спорту серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації став Кременецький лісотехнічний коледж, а сьому спартакіаду працівників органів місцевого самоврядування Тернопільської області виграла Підгаєцька районна рада, друге та третє місце відповідно у Гусятинської та Теребовлянської районних рад.

Безперечним успіхом завершились змагання XХІ сільських спортивних ігор Тернопільщини для фізкультурників Тернопільського району, які в комплексному заліку зайняли перше командне місце. Друге місце посіла команда Зборівського району, третє - Кременецький район.

У Всеукраїнських сільських спортивних іграх на "Краще спортивне село” Великогаївська сільська рада Тернопільського району посіла 8 загальнокомандне місце, набравши 106,5 очка серед 25 команд України. Відмінно виступила у плаванні на 50 метрів серед жінок Юля Ференц, ставши переможцем змагань. Срібну нагороду у змаганнях з шахів завоював Антон Подольський, а Ольга Лисакевич була третьою у змаганнях з настільного тенісу.

Наступні такі ігри планується провести 23-24 червня 2012 року.

Джерело: Тернопільська ОДА