Про нас
увійти

На чемпіонаті області з армспорту тріумфували кременецькі рукоборці

категорія: Інші | дата: 12 02 2014
На чемпіонаті області з армспорту тріумфували кременецькі рукоборці

Одразу 16 золотих нагород відкритого чемпіонату Тернопільської області здобути кременецькі рукоборці.

Змагання відбулися у рідному місті спортсменів. У рамках одноденного чемпіонату також і турнір пам’яті заслуженого тренера України Анатолія Пушкаря.

У Кременці відбувся відкритий чемпіонат Тернопільської області з армспорту серед юнаків 1996/00 та юніорів 1993/95 років народження на ліву і праву руку та "Всеукраїнський турнір з армспорту пам’яті Заслуженого тренера України Анатолія Пушкаря". У турнірі взяли участь команди Тернопільської, Рівненської, Волинської, Львівської, Хмельницької, Чернівецької областей та рекордна кількість спортсменів – більше 160 учасників змагань.

Чемпіонат відбувся за сприянням голови Тернопільського обласного осередку Всеукраїнської громадської організації "Українська Федерація армспорту" Андрія Пушкаря, він же головний суддя змагань.

Кременчани у цих змаганнях завоювали 16 перших місць. Особливо відзначилися у змаганнях на праву і ліву руку Олег Петренко, Назар Савелюк, Віктор Кондратюк, Віктор Якшук, Олександр Тутов, Дмитро Шемчук, Ігор Пасєка, Вадим Очеретнюк, Павло Ковальчук. У своїх вікових категоріях також „золото” вибороли спортсмени Віталій Лемішко (м. Тернопіль), Юрій Юрчик, Віктор Безвіщук, Володимир Шелест, Микола Шевчук (м.Хмельницький), Віталій Примак, Олексій Микитюк, Андрій Кубикевич, Василь Король (м.Рівне).

Переможців та призерів змагань нагороджено, грамотами, кубками та медалями, пише Свобода.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook