Про нас
увійти

Зимові перемоги юних спортсменів із Залізців

категорія: Інші | дата: 24 01 2014
Зимові перемоги юних спортсменів із Залізців

Традиційний новорічний турнір серед учнів 7-11 класів відбувся в Залозецькій СЗОШ I-III ступенів Зборівського району, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

 В старшій віковій групі I місце виборов Андрій Шемелюк (11 клас), II місце посів Тарас Локоцький (11 клас), III місце здобув Богдан Фесик (10 клас).

У молодшій віковій групі переможцем став Олег Козак, II місце завоював Степан Стойкевич, а третім був Тарас Петришин — учні 7 класу. Всі переможці та призери за сприянні обласного центру "Спорт для всіх" нагородженні грамотами, медалями та призами.

А в місцевому дитячому садку вже другий рік поспіль проводились дитячі змагання, де малюки змагалися у таких видах, як човниковий біг 4x5 м, стрибок в довжину з місця, метання тенісного мяча на дальність. Кращі юні спортсмени середньої та старшої груп були нагороджені відзнаками, призами, а ті, хто виступив найвдаліше, – ще й медалями від Залозецького центру "Спорт для всіх", — повідомив директор Залозецького комунального центру фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" Богдан Омельчук.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook