Про нас
увійти

Андрій Пушкар поклав усіх на Всеросійському турнірі

категорія: Інші | дата: 24 01 2014
Андрій Пушкар поклав усіх на Всеросійському турнірі

Уперше в цьому році продемонстрував свою майстерність один із найсильніших рукоборців планети, багаторазовий чемпіон світу та Європи, заслужений майстер спорту Андрій Пушкар. Наш земляк із Кременця став учасником одинадцятого традиційного Всеросійського турніру пам’яті Віталія Сорокіна, який відбувся в підмосковному Лотошино.

Змагання в двоборстві, а також в абсолютній ваговій категорії завершилися очікувано. В індивідуальному турнірі Андрій Пушкар у вирішальному поєдинку на ліву руку здолав росіянина Іміра Абешерінова, на праву — земляка Олексія Семеренка з Кривого Рогу. В абсолютній же першості перед натиском вихованця, а нині вже й тренера-викладача дитячо-юнацької спортивної школи Тернопільського обласного ФСТ "Колос" не встояв інший відомий атлет — Фарід Османлі з Туреччини.

Після повернення додому Андрій Пушкар розповів, що в найближчих планах — проведення 9 лютого в Кременці традиційного Всеукраїнського турніру з армспорту пам’яті батька Анатолія Федоровича Пушкаря, в якому свою майстерність знову матимуть змогу продемонструвати найсильніші юнаки та юніори. Найталановитіші його підопічні вже розпочали також підготовку до квітневого чемпіонату України.

А от сам цього року на любительському рівні не виступатиме. Вже найближчим часом має підписати контракт на серію професійних поєдинків. У спортивній кар’єрі Андрія Пушкаря, вочевидь, настав період, коли жоден престижний турнір найсильніших професійних борців на руках планети без його участі вже не може обійтися.

Джерело: Вільне життя

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook