Про нас
увійти

Нагороджено кращих діячів спорту Гусятинщини

категорія: Інші | дата: 21 01 2014
Нагороджено кращих діячів спорту Гусятинщини

За доброю традицією відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Гусятинської райдержадміністрації спільно з Гусятинським районним комунальним підприємством ФСТ "Колос-спорт для всіх" та районною федерацією футболу провели спортивне свято з нагоди підбиття підсумків спортивного життя району за минулий рік, повідомляє сайт управління фізкультури і спорту ТОДА.

На зустріч були запрошені представники спортивної галузі, громадські тренери, волонтери. Нагородження проводили заступник голови РДА Василь Цільо та начальник відділу Р.В.Кондрат.

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток футболу Гусятинщини грамотами нагороджені Віталій Остафійчук, Ігор Козелко, Василь Москович, Павло Синишин, Олег Мацієвський, Віталій Матвіїв, Ігор Березюк, Олександр Пулюяк, Олег Дмитрів, Ігор Слив’як.

За допомогу в організації та проведенні спортивно-масових заходів у районі грамоти отримали Ігор Зрайчик, Ігор Шовдра, Алла Здоровцева, Василь Рога.

За активну участь у Всеукраїнському місячнику "Спорт для всіх – спільна турбота" пам’ятними медалями нагороджені Михайло Попович, Богдан Говенко, Володимир Ляхта, Степан Машталяр, Анатолій Машталяр. Крім того, Степан та Анатолій Машталяри названі кращими волонтерами Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх".

Кращим спортивним селом визнано село Васильківці (сільський голова Василь Слободян).

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook