Про нас
увійти

Тернополяни можуть долучитися до обрання логотипу Олімпіади-2022

категорія: Інші | дата: 17 01 2014
Тернополяни можуть долучитися до обрання логотипу Олімпіади-2022

Розпочалося голосування за логотип заявки міста Львів на право проведення зимових Олімпійських ігор 2022 року, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Всенародне голосування триватиме до 26 січня 2014 року і проходитиме он-лайн на спеціально створеному сайті www.lviv2022.in.ua. Кожен бажаючий може віддати свій голос за той варіант, який сподобався найбільше, а ще — коротко познайомитися із концепцією та задумом розробників.

Логотип, який оберуть українці, буде розміщений на всій документації, а також поліграфічній та сувенірній промо-продукції української заявки, — наголошує офіційний Інтернет-сайт Міністерства освіти та науки України.

Нагадаємо, що у листопаді минулого року Україна подала декларацію до Міжнародного Олімпійського комітету і розпочала першу в своїй історії олімпійську кампанію щодо отримання права на проведення зимових Олімпійських ігор 2022 року у Львові.

Місто, яке прийматиме ХІV зимові Олімпійські ігри, оберуть в липні 2015 року на засіданні МОК в Куала-Лумпурі (Малайзія).

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook