Про нас
увійти

Віра Зозуля: "Створення обласної Асоціації ветеранів спорту є першочерговим завданням"

категорія: Інші | дата: 29 12 2013
Віра Зозуля:

Проблеми ветеранського спорту обговорили у Київському Міжнародному виставковому центрі — понад 120 представників обласних організацій ветеранів спорту зібралися на розширений Всеукраїнський семінар-нараду з актуальних питань ветеранського спортивного руху, пропаганди олімпійських ідеалів та здорового способу життя.

Тернопільщину на цьому семінарі представила Майстер спорту України міжнародного класу, учасниця літніх Олімпіад в Сіднеї, Афінах та Пекіні, уславлена майстриня спортивної ходьби Віра Зозуля, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Учасників семінар-наради вітали Міністр молоді і спорту України Равіль Сафіуллін та Президент Національного Олімпійського комітету України Сергій Назарович Бубка.

На семінарі підбили підсумки V літніх Всеукраїнських ігор ветеранів спорту пам’яті М.М.Баки, підсумки участі команд України у VІІІ Всесвітніх іграх майстрів, які відбулись у серпні цього року в місті Турині (Італія).

Президент Асоціації ветеранів спорту України Віктор Ткаченко поінформував присутніх про діяльність цієї організації в 2013 році та представив проект програми розвитку ветеранського спортивного руху та спорту ветеранів України на 2014-2018 роки.

Як зазначила Віра Зозуля, сьогодні розвиток ветеранського спортивного руху в нашій області забезпечується лише за сприяння управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації, фінансові можливості якого є обмеженими для повноцінного проведення спортивно-масових заходів для зазначеної категорії спортсменів. Наразі, як переконана Віра Зозуля, першочерговим завданням є створення обласної Асоціації ветеранів спорту — громадської організації, яка не лише згуртує небайдужих до фізичної культури і спорту людей — спортсменів та аматорів фізичної культури, а й стане одним із центрів пропаганди здорового способу життя.

Нагадаємо, що Тернопільщину на V літніх Всеукраїнських іграх ветеранів спорту пам’яті М.М.Баки представили ветерани з армспорту, веслування на байдарках і каное, гирьового спорту, легкої атлетики та дзюдо.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook