У Тернополі визначили "Найсильнішого Миколая"

категорія: Інші | дата: 22 12 2013
У Тернополі визначили

Святково прикрашена Тернопільська загальноосвітня школа № 24 до Свята Святого Миколая зустріла учасників обласних змагань "Найсильніший Миколай" чудовою виставкою учнівських малюнків та зимових букетів з ялини та сосни. А в спортивному залі зібрались Миколаї зі всієї області, щоб помірятися силами та визначити, хто з них все ж таки найсильніший. Учасників гостинно привітали учні школи — вони підготували святкове театральне дійство, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Хоча ці змагання проводяться не вперше, до таких традиційних видів програми, як згинання та розгинання рук в упорі лежачи та естафет цьогоріч додалось підтягування у висі на перекладині. Дев’ять команд-учасниць, а це по одному учаснику на ім’я Микола з 5, 6 та 7 класів представляли Бережанський, Бучацький, Кременецький і Зборівський райони, Тернопільську Українську гімназію імені Івана Франка, Тернопільську обласну експериментальну комплексну школу мистецтв, Тернопільський навчально-виховний комплекс "Школа-ліцей №6 ім. Н.Яремчука" та дві команди Миколаїв зі школи-господині змагань — №24.

Після випробувань в індивідуальних видах розпочались командні змагання в різноманітних естафетах: біг змійкою, влучання м’ячем у баскетбольний кошик, ведення м’яча довкола перешкод та конкурс для капітанів команд — човниковий біг.

Миколаї завзято боролись за першість, а переможцем стала команда Тернопільської загальноосвітньої школи № 24 — №1, друге місце посіла Тернопільська українська гімназія імені Івана Франка, третє місце виборола команда Тернопільського навчально-виховного комплексу "Школа–ліцей №6" . Миколаї з Кременецького району стали четвертими, п’яте місце завоювали юні учасники зі Зборівщини, шосте місце у команди Тернопільської ЗОШ № 24 — №2, сьоме місце виборола команда Тернопільської обласної експериментальної комплексної школи мистецтв, восьмими стали представники Бережанського району, на дев’ятому місці — представники Бучацького району.

Місця в індивідуальних змаганнях розподілились так: серед учнів 5-х класів у підтягуванні на перекладині перше місце виборов Микола Жабчик з Кременецького району, друге місце завоював Микола Мельник зі Зборова, третім став Микола Паряк із ЗОШ № 24.

Серед шестикласників найбільше підтягнувся Микола Коваль з гімназії імені Івана Франка, другим став Микола Баширадзе із ЗОШ № 24, третім — Микола Козак з ЗОШ № 6. Серед учнів сьомих класів переміг Микола Коржак із двадцять четвертої школи, друге місце виборов Микола Куліков з Кременця, третє місце в Миколи Обаранчука з Тернопільської обласної експериментальної школи мистецтв.

У віджиманні від підлоги серед п’ятикласників переміг Микола Скоревич із ЗОШ №24, на другому місці Микола Мазур із ЗОШ № 6, на третьому місці Микола Закалюк з Тернопільської гімназії. Серед Миколаїв, що вчаться у шостому класі, перемогу здобув Микола Балабан, на другому місці — Микола Додь з Кременця, на третьому — Микола Баширзаде із ЗОШ №24.

Серед Микол-семикласників перемогу здобув Микола Німаш з двадцять четвертої школи, друге місце виборов Микола Куліков з Кременецького району, третє місце в Миколи Пеньонжика з Бучацького району.

Переможці та призери нагороджені грамотами та медалями. Усі учасники — призами від організаторів, а ще Миколи отримали солодкі подарунки від управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації.

Організували змагання управління з питань фізичної культури і спорту Тернопільської обласної державної адміністрації, Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх", які висловлюють подяку директору Тернопільської загальноосвітньої школи І-Ш ступенів № 24 Каразії Ігорю Юрійовичу за чудову організацію змагань.