Про нас
увійти | реєстрація

У Тернополі змагалися бадмінтоністи

категорія: Інші | дата: 17 12 2013 | переглядів: 761
У Тернополі змагалися бадмінтоністи

Протягом двох днів з 14 та 15 грудня у спортивному залі педагогічного університету за сприяння Тернопільського обласного відділення національного Олімпійського комітету України та Тернопільського обласного відділення Комітету з фізичного виховання і спорту МОН України проходив п’ятий відкритий кубок спортивного клубу Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка приурочений 15-й річниці створення обласного осередку Національного олімпійського комітету  України.

За кубок вели боротьбу шість команд любителів цієї чудової гри. На майданчику зійшлись у протистоянні гравці різного віку та професій. Лікарі, бізнесмени, педагоги, банкіри, кандидати наук, доценти, завідувачі кафедрами, на майданчику всі були рівні і підчинялись єдиному, правилам змагань та Олімпійським принципам чесної гри.

Переможці змагань були нагороджені кубками і грамотами, які надав профспілковий комітет працівників університету, всі учасники заохочувальними призами наданими Тернопільським обласним відділення НОК України.

Джерело: sportgart.com.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: