Про нас
увійти

Про досягнення тернопільського спорту говорили з ветеранами

категорія: Інші | дата: 03 12 2013
Про досягнення тернопільського спорту говорили з ветеранами

30 листопада начальник управління з питань фізичної культури і спорту Тернопільської облдержадміністрації Ігор Підгайний та заступник голови обласного відділення Національного Олімпійського комітету України Віталій Ігнатенко зустрілися з ветеранами спорту, щоб обговорити сучасний стан фізичної культури і спорту на Тернопільщині, а також висловити подяку багатолітнім фахівцям галузі за відданість справі та цінний досвід, який вони передають молодому поколінню.

Під час зустрічі Ігор Підгайний проінформував присутніх про стан фізичної культури і спорту в Тернопільській області та кроки облдержадміністрації щодо подальшого розвитку галузі. В першу чергу, йшлося про розвиток матеріально-технічної бази — побудову та реконструкцію стадіонів у Козові, Збаражі, Ланівцях, Борщові, проведені роботи на цій спортивній споруді у Скалаті. Було згадано і про програму розвитку біатлонної бази в селі Підгороднє, санної траси та трамплінів у Кременці, відновлення веслувального каналу в Тернополі.

Особливою темою піл час зустрічі стали успіхи молодих перспективних тернопільських спортсменів на міжнародних спортивних аренах: борця греко-римського стилю Андрія Антонюка, боксера Віктора Петрова, веслувальників Олега Тарновського та Ельнура Ахадова, вітрильника Олександра Тугарєва, важкоатлетки Ірини Барановської, велосипедистів Романа Луцишина, Тараса Шевчука та Віталія Гриніва.

Віталій Ігнатенко розповів учасникам зібрання про розвиток Олімпійського руху в Україні та на Тернопільщині, адже НОК України нещодавно відзначив двадцяту річницю своєї діяльності. В нашій області, зокрема, популярними стали заходи "Олімпійський День", "Олімпійське лелеченя", "Хто ти майбутній олімпієць?". А Олімпійські уроки для школярів, юних спортсменів проводили знані спортсмени - учасники зимових та літніх Олімпіад — та їхні тренери. Зокрема, це Олександр Волинець, Віра Зозуля, Олена Підгрушна, Мирослав Починок та інші.

В свою чергу, учасники зустрічі підняли питання про розвиток дитячого спорту. Зокрема, Ядвіга Пласконіс стурбована, що ще досі мають випадки місце проведення уроків фізкультури в початкових класах педагогами без відповідної фахової освіти.

Ветеранам спорту вручені пам’ятні подарунки та запропоновано створити Тернопільську обласну асоціацію ветеранів спорту, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook