У Тернополі відбувся фінал кубка України з більярдного спорту

категорія: Інші | дата: 12 11 2013

З 8 до 10 листопада у тернопільському в більярдному клубі "Абриколь" проходив фінал кубка України з більярду у дисципліні "Пул 9", повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Участь у змаганнях взяли 29 спортсменів із Тернополя, Києва, Хмельницького, Дніпропетровська, Львова та Севастополя.

Переможцем серед чоловіків став львів’янин Віталій Пацура з підсумковим результатом 32 очки, котрий обіграв у півфіналі Сергія Курдзюка із Севастополя, а у фіналі — гравця з Дніпропетровська, призера Чемпіонату Світу з російського більярду Євгена Новосада, результат якого — 20 очок.

У змаганнях серед жінок взяли участь п’ять спортсменок — представниць міста Києва. У фіналі Катерина Половинчук (24,5 очок) здобула перемогу над Дар’єю Сирончук (12,5 очок).

Як сказав присутній на церемонії відкриття змагань начальник управління з питань фізичної культури і спорту Тернопільської облдержадміністрації Ігор Підгайний: "Такий турнір проводиться у Тернополі вже четвертий рік поспіль. Рівень учасників досить високий, оскільки тут зібралися одні з кращих більярдистів України. А фіналісти та півфіналісти турніру — 4 чоловіка та 4 жінки — будуть включені до збірної команди України та числа тих спортсменів, хто змагатиметься на Євротурах".

Місто Тернопіль на кубку представляли дев’ять гравців, серед яких найкраще виступив Руслан Островський, ставши чвертьфіналістом (10 очок). Результат 8 очок показали тернополяни Олег Шаванов, Степан Матвійків та Сергій Малахов.

За словами голови Тернопільського обласного осередку Федерації спортивного більярду України Андрія Мазепи, цей турнір був зручний для тернополян у тому плані, що до участі в ньому допускалися всі учасники обласних змагань, тому дня них це стало чудовою нагодою випробувати свої сили.