Про нас
увійти

Марія Хлян: "Для мене головне — тренуватися і збільшувати свій результат"

категорія: Інші | дата: 04 11 2013
Марія Хлян:

Минулого тижня важкоатлетка зі Скалата Марія Хлян виступала на другому для себе дорослому чемпіонаті Світу. В польському місті Вроцлав наша землячка змагалося з суперницями зі штангою у ваговій категорії до 69 кг і посіла досить скромне 19 місце.

Скалатчанка успішно виконала п’ять підходів, показавши результат у ривку 91 кг, в поштовху — 112 кг. Із сумою двоборства 203 кг Марія Хлян зайняла 19 місце. Журналісти Номер один зв’язалися з вихованкою Скалатської дитячо-юнацької спортивної школи "Колос", щоб вона розповіла про свої враження від світової першості.

— Маріє, чи розчарована 19 загальним місцем?

— Я б не сказала, що розчарована показаним результатом. Спрацювала на п’ять підходів із шести. Як каже наш головний тренер Юрій Кучин, на даний момент я ще молода і виступ на світовій першості — хороший досвід для мене. Я ж не готувалася, щоб здобувати медалі, а для командного результату підняті кілограми доволі непогані. Загалом тренер нашої збірної моїм виступом задоволений.

— Разом з тим, можна сказати, що підняті кілограми далекі від твоїх кращих показників. Скажімо, не так давно на всесвітній універсіаді ти за сумою двох справ набрала 213 кг?

— Так, не буду сперечатися, показаний результат як у поштовху, так і ривку не великий. На мій погляд, просто забракло часу після універсіади в Казані (Росія), щоб нормально відновитися і добре підготуватися до чемпіонату Світу. Але я не сумую, у мене ще все попереду. Чемпіонат минув, треба йти далі і готуватися, на цьому ж життя не зупиняється. Зараз я 19-та, через рік можу бути у десятці кращих, а потім дивись — і у трійці. Для цього потрібен час, а він у мене є. Головне — не здаватися і вірити в себе!

— Які у тебе подальші плани, де будеш виступати?

— Можливо, цьогоріч ще матиму старт на турнірі ім. Я. Куценка у Харкові. Потім буду готуватися для виступу на кубку України, що відбуватиметься в лютому наступного року. Хочу добре підготуватися, щоб здобути кубок. А потім буде чемпіонат Європи. На сьогодні ж для мене головне — тренуватися і збільшувати свій результат.

— Дякую. Успіху тобі Маріє, адже ти одна з небагатьох вихідців з  Тернопільщини, яка реально може потрапити на наступну Олімпіаду в Бразилію.

— Велике спасибі. Мені дуже приємно, що мене пам’ятають на рідній землі. Намагатимусь виправдати сподівання, адже все в моїх руках…

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook