Артем Кошовий та Дарія Красножон - чемпіони України з пулу "дев'ятка"

категорія: Інші | дата: 22 11 2011
Артем Кошовий та Дарія Красножон - чемпіони України з пулу

На змагання до нашого міста з`їхалися кращі більярдисти України: Артем Кошовий, Вікторія Нагорна, Ярослав Винокур, Євгеній Новосад. Загалом в турнірі приймали участь 27 чоловіків та 10 дівчат.

На відкритті фіналу Кубку України спортсменів привітав міський голова Сергій Надал. Гостям нашого міста він побажав не лише наснаги та успіху в змаганнях, а й приємного відпочинку в чудовому місті Тернополі.

Також вітав спортсменів голова Тернопільського осередку Національної федерації більярдного спорту України Андрій Мазепа та головний суддя змагань Ігор Ковтун. З тернополян найкращий результат на змаганнях показав Наконечний Ігор (9 - 12 місце). В "контрі" він програв Дмитру Осипенко з рахунком 5:6. Це була гра за вихід в олімпійку.

Непогано показали себе також наші молоді спортсмени. На особливий виграш на змаганнях такого рівня вони і не сподівалися. Зате зуміли добре показати свої сили і добряче понервувати київських спортсменів . Приміром, Діма Жадан в грі з Арсеном Петросовим дійшов до рахунку 5:5 і в контровій грі помилився лише на восьмому шарі, чим вже з легкістю скористався киянин. Доречі, Арсен зайняв 3 - 4 місце. Ілля Смакула відразу почав з сильних суперників. Перша гра його була з Олексієм Єрмоленко. Ілля вів гру 2:0, але потім двічі в нього дев`ятка застрягла в лузі, а киянин зумів зібратись. Зразу ж після цього Олексій Єрмоленко виграв в Євгенія Новосада з рахунком 6:2.

Переможцями Кубку України стали кияни Артем Кошовий серед чоловіків та Дарія Красножон серед жінок. Дуже цікаво було спостерігати за фінальною грою Артема Кошового та чемпіона світу з "Вільної піраміди" Ярослава Винокура. Повною інтриги була гра до рахунку 2:2, далі повів рахунок Артем, хоча напруга не спадала до самого кінця. Адже Ярослав міг скористатися кожною помилкою суперника. Розуміючи це, Артем не залишав супернику шансів.

Загалом турнір проходив в спокійній та затишній атмосфері, яку зуміли створити працівники БК "Абриколь". Оскільки більшість учасників змагань - молодь, то було і багато жартів та сміху. Особливо в другій половині першого дня змагань, коли спала початкова напруга спортсменів. Масу задоволення отримали глядачі від споглядання динамічної майстерної гри учасників фінального Кубку. У тих, хто просто спостерігав, народжувалось бажання також якомога швидше навчитись так майстерно володіти києм. Що ж, кожен має шанс. Лише потрібно прикласти трохи зусиль