Про нас
увійти

Тернопільські школярі у листопаді будуть змагатися між собою

категорія: Інші | дата: 24 10 2013
Тернопільські школярі у листопаді будуть змагатися між собою

З 6 до 14 листопада в Тернополі відбудуться змагання серед учнів 4-х класів "Перші кроки", які вже стали традиційними. Метою проведення такого заходу є залучення учнів до систематичних занять фізичною культурою і спортом, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Змагання відбудуться у два етапи — перший — це внутрішньошкільні турніри серед учнів четвертих класів, другий — серед переможців шкільних змагань. Відбуватимуться вони спочатку серед шкіл мікрорайонів на базі таких навчальних закладів: "Центр" — КСЗШ №3, "Сонячний" — КСЗС№27, "Дружба" — КСЗШ№ 9, "Східний" — КСЗШ№10, відповідно 6, 7, 11 та 12 листопада. Початок змагань в усіх школах о 14 годині.

А фінальні випробування серед четвертокласників міста заплановані на 14 листопада. Пройдуть вони у спортивному залі КСЗШ №3 з поглибленим вивченням іноземних мов. Початок о 14 годині.

Організовує змагання Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" за сприяння управління з питань фізичної культури і спорту, управління освіти Тернопільської міської ради.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook