Студенти ТНЕУ не осоромилися на чемпіонаті України

категорія: Інші | дата: 23 10 2013

У Запоріжжі завершився чемпіонат України зі спортивної аеробіки серед вищих навчальних закладів, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Команда нашої області, яку представляли студенти Тернопільського національного економічного університету, зайняла 3 та 4 місця у виді програми "фанк-аеробіка", 6 місце у виді "аеро-степ" та 7 місце у виді "аероденс".

Всього у чемпіонаті взяли участь представники п’ятнадцяти вузів із Запоріжжя, Києва, Львова, Харкова, Донецька, Кривого Рогу та Сум. В результаті, переможцем у загальнокомандному заліку стала команда Запорізької області, срібним призером — команда Донецької, а бронзовим — Київської області.

Додамо, що у подальших планах команди ТНЕУ — виступ на кубку України зі спортивної аеробіки та фітнесу, який відбудеться 19-21 грудня в Києві.